tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocrossowe kino online: Metal Mulisha
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocrossowe kino online: Metal Mulisha

Autor: Dominika Jochymska 2020.04.20, 16:42 Drukuj

Początki Freestyle Motocrossu były szalone. Nie mogło być inaczej, jeśli FMX był wyrazem buntu przeciwko poukładanym i obłożonym wieloma przepisami Motocrossowi i Supercrossowi. W tamtych czasach, kiedy mówiło się Freestyle Motocross, było to też równoznaczne z tym, że miało się na myśli Metal Mulishę.

Grupa stworzona przez Briana Deegana i Larry'ego Linkogla skupiała same indywidualności tego sportu, a ich wizerunek wykreowany w mediach sprzedawał się lepiej, niż ciepłe bułeczki. Nic dziwnego, że z udziałem zawodników MM powstało wiele produkcji. Dziś przedstawiamy cztery z nich. 

NAS Analytics TAG

The adventures of Twitch and Scummy (2003)

To była jedna z najbardziej rozpoznawalnych i niegrzecznych par przyjaciół w początkach Freestyle Motocrossu. Wtedy nierozłączni, potem Scummy popadł w uzależnienie i zniknął ze sceny, a Twitch ciężko pracował na swoją karierę i późniejszy status legendy tego sportu. Film, który z założenia miał nigdy nie powstać, ale ostatcznie producenci zdecydowali inaczej. Mieli tyle materiału, który powstał przy okazji kręcenia "It is what it is", że zdecydowali się go zmontować i udostępnić jako osobny film.

It is what it is (2003)

W związku z tym wypada zaprezentować także produkcję, z której niewykorzystane kadry stworzyły powyższy film. W "It is what it is" zobaczycie unikalne ujęcia z początków Freestyle Motocrossu, które nie zawsze były łatwe i przyjemne. Co prawda, nie jest to film tylko o Metal Mulishy, ale sporo jej zawodników w nim występuje. Na motocyklach między innymi: Seth Enslow, Jeremy Twitch Stenberg, Colin Scummy Morrison, Mike Metzger, Kevin Windham, Mike Cinqmars, Mad Mike Jones, Carey Hart i Tommy Clowers.

Metal Mulisha - Push it to the limit (2005)

Metal Mulisha w świetnej formie. Chłopaki robią to, co potrafią najlepiej: jeżdżą na motocyklach, robią sobie żarty i drwią z systemu, czyli wszystko po staremu. W filmie zobaczycie Mulishę w jej, chyba, najlepszym, a na pewno najbardziej wybuchowym, składzie: Ronnie Faisst, Jeremy Twitch Stenberg, Brian Deegan, Colin Scummy Morrison, Beau Manley, Luke Urek, Seth Enslow, Dayne Kinnaird, Jeff Ox Kargola, Fluffer, Derek Garland i Jimmy Fitzpatrick.

Twitch Hoodrich (2008)

Tej produkcji nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu. Historia Twitcha rozpoczyna się od wypadku i fatalnej kontuzji z 2006 roku. Od tego momentu Jeremy zabiera nas w sentymentalną podróż do przeszłości. Nie brakuje unikalnych ujęć sprzed jego profesjonalnej kariery, opowieści o syndromie Tourett'a, Metal Mulishy oraz punkcie zwrotnym w jego życiu, który sprawił, że z dobrze bawiącego się na motocyklu chłopaka, stał się profesjonalnym zawodnikiem odnoszącym ogromne sukcesy.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr