tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocrossowe kino online: Mind of the Demon
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocrossowe kino online: Mind of the Demon

Autor: Dominika Jochymska 2020.04.27, 17:07 Drukuj

W zeszłym tygodniu polecaliśmy wam filmowe produkcje Metal Mulishy, dziś czas na historię jednego z jej założycieli - Lerry'ego Linkogle'a. Larry to jedna z osobowiści, które pozwoliły powstać Freestyle Motocrossowi. A jego życiorys wystarczyłaby nie tylko na ten jeden film.

Mind of the Demon: Larry Linkogle Story to mroczne, analityczne spojrzenie w psychikę jednego z najbardziej utalentowanych, a jednocześnie agresywnie autodestrukcyjnych umysłów naszego pokolenia. Larry Linkogle jest światowym rekordzistą i legendą  motocrossu, który walczy ze swoimi wewnętrznymi demonami, starając się zachować trzeźwość i samokontrolę. Niesamowite materiały archiwalne, kolorowe postacie i wywiady z najlepszymi w branży przedstawiają ekscytującą historię narodzin Freestyle Motocrossu - czytamy w opisie filmu.

NAS Analytics TAG

I trudno się z nim nie zgodzić. Kontrowersyjny, charakterystyczny, zadziorny, ale niezwykle utalentowany Linkogle był twarzą zmiany, która nastąpiła pod koniec lat 90. Twórca Freestyle Motocrossu i Metal Mulishy popadł niestety w liczne nałogi, które niemal go zniszczyły, ale również sprawiły, że popadł w kłopoty i na długi czas zniknął ze sceny.

Wśród osób, które opowiadają historię Larry'ego widzianą swoimi oczami, poza rodzicami i byłą żoną, są między innymi: Mike Metzger, Trigger Gumm, Carey Hart, Beau Manley, Jeremy McGrath, Travis Pastrana, Micky Dymond, Nate Adams, Seth Enslow, Jeff Emig i Jeremy Lusk.

Natomiast narratorem tego dokumentu, opatrzonego świetną muzyką, jest nie kto inny, jak nieżyjący już lider grupy Motorhead - Lemmy Kilmister.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr