tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Deegan, Faisst i Twitch na torze Pala [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Deegan, Faisst i Twitch na torze Pala [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2020.03.25, 11:32 Drukuj

Kiedyś, nierozłączni w barwach Metal Mulishy, teraz, w takim składzie widują się rzadko. A w tym konkretnym przypadku nie dość, że  się spotkali, to jeszcze na torze Pala, żeby wspólnie pojeździć.

Śmiało można powiedzieć, że ta trójka, to legendy i współtwórcy Freestyle Motocrossu. Niestety, lata w których, zawodnicy Metal Mulishy dominowali podczas X Games, minęły.

NAS Analytics TAG

Brian Deegan zajmuje się obecnie karierami swoich dzieci oraz prowadzi autorski podcast, Jeremy "Twitch" Stenberg rozwija swoją markę odzieżową i jeździ freeride, a Ronnie Faisst startuje w snow bike crossie, udziela się we wspólnocie religijnej, do której należy, oraz prowadzi kanał na You Tubie.

Tym razem udzało się im spotkać na torze Pala Raceway, żeby trochę polatać, poupalać, ale również powspominać.

Freestyle'owcy jeżdżący Motocross? Zawsze warto!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr