tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocrossowe kino online: The Golden Era
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocrossowe kino online: The Golden Era

Autor: Dominika Jochymska 2020.05.05, 21:08 Drukuj

Dziś mamy dla was propozycję nie do odrzucenia. To Motocross w swej najczystszej postaci. Dobre kadry, dobra muzyka, świetni zawodnicy, bez zbędnego gadania.

Epickie ujęcia freeride'u, dynamiczne ujęcia z torów, zawodnicy, których dziś zna praktycznie cały świat, ale także tacy, którzy nigdy nie dotarli na szczyt. Film Ryana Waltersa pokazuje to, co dla niektórych było podróżą na szczyt, ale przede wszystkim przedstawia złote czasy Motocrossu. Czasy, w których, ci którzy teraz święcą triumfy na torach, dopiero zaczynali swoją przygodę z profesjonalnym Motocrossem.

NAS Analytics TAG

Na ekranie zobaczycie (nieco młodszych) m.in.:  Deana Wilsona, Adama Cianciarulo, Jasona Andersona, Eli Tomaca, Justina Barcię, Maxa Anstie, Coopera Webba, Joey'a Savatgy, Westona Peick'a, Blake'a Baggetta, Darryna Durhama i Malcolma Stewarta.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr