tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołaje Kraków 2022 - małopolscy motocykliści pojadą dla małych pacjentów!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoMikołaje Kraków 2022 - małopolscy motocykliści pojadą dla małych pacjentów!

Autor: Dan Widło 2022.12.02, 16:54 Drukuj

W najbliższą niedzielę tj. 4.12.2022 r. Krakowskie ulice będą przeżywać najazd motocyklistów, którzy przyjadą wspierać pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. MotoMikołaje to inicjatywa, która zrodziła się wśród krakowskich motocyklistów 17 lat temu. Garstka pasjonatów motocykli postanowiła przebrać się w stroje św. Mikołaja i wyjechać na ulice miasta po to by sprawiać innym radość. Inicjatywa ta spotkała się z dużą akceptacją wśród motocyklistów i dosłownie rozlała się na całą Polskę stając się w tej chwili największą charytatywną imprezą motocyklową w naszym kraju. Jej cel jest jeden - niesienie bezinteresownej pomocy na rzecz innych.

W tym roku, jeśli pogoda będzie sprzyjać ekipa z naszej redakcji pojawi się na paradzie w Krakowie oraz w Warszawie. Specjalnie dla Was na naszych portalach społecznościowych będziemy relacjonować na żywo to co dziej się na miejscu.

Advertisement
NAS Analytics TAG

Każdy kto chce wesprzeć tą szlachetną inicjatywę ma szansę. Prowadzona jest oficjalna zbiórka na sprzęt dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Link do zbiórki!

Licytacja gadżetów prowadzona jest również na facebookowym profilu MotoMikołaje Kraków.

Każdy kto chce na własne oczy zobaczyć paradę MotoMikołajów może ustawić się na tegorocznej trasie przejazdu. Zbiórka uczestników odbędzie się o godz. 10:30 na parkingu pod EXPO (ul. Galicyjska 9) natomiast parada wystartuje 15 minut później i będzie prowadzić kolejno ulicami - Centralna - Nowohucka - Al. Pokoju - Rondo Czyżyńskie - Al. Jana Pawła II - Mogilska - Rondo Mogilskie - Lubomirskiego - Tunel pod Galerią Krakowską - św. Rafała Kalinowskiego - Pawia - Al. J. Słowackiego - al. A. Mickiewicza - M. Konopnickiej - Rondo Matecznego - Kamieńskiego- Wielicka - Kostaneckiego - Jakubowskiego -  Szpital Prokocim.

Po odwiedzeniu małych pacjentów MotoMikołaje udadzą się do M&M Motocykle przy ul. Henryka Kamieńskiego 53 gdzie między godz. 13.00 a 15.30 będzie na nich czekał grill z gorącą herbatą, kiełbaskami, serkami wędzonymi, barszczem, krokietami i frytkami. Można będzie odwiedzić sklepik z tegorocznymi gadżetami #MMK2022, czyli blachami, kubkami, koszulkami, torbami itd. Będzie też możliwość odebrania przedmiotów wylicytowanych w aukcjach. Przewidziany jest również konkurs z nagrodami!

Z kim widzimy się na MotoMikołajach w Krakowie i Warszawie?

Advertisement
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Advertisement
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę