tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP - zobacz wyjście z opresji level master
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoGP - zobacz wyjście z opresji level master

Autor: P.B. 2017.04.24, 12:42 Drukuj

Francuski zawodnik Loris Baz może mówić o olbrzymim szczęściu, a my o wyjątkowo spektakularnej akcji ratowania się z opresji po bardzo groźnym uślizgu.

Loris Baz udowadnia, że warto oglądać nie tylko same wyścig w kolejnych rundach MotoGP, ale też kwalifikacje, które potrafią dostarczyć niemałych emocji. W pierwszej rundzie kwalifikacyjnej zawodnik Avintia Racing igrał z prawami fizyki i niewiele zabrakło, aby jego igraszki skończyły się upadkiem. Właściwie, to możemy tu mówić o upadku, po którym Loris wdrapał się na motocykl i kontynuował jazdę… Trudno to opisać, zobaczcie sami!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę