tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Orkiestra na Bemowie w ten weekend! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto Orkiestra na Bemowie w ten weekend!

Autor: Informacja prasowa 2013.01.09, 12:39 Drukuj

13 stycznia 2013, w całej Polsce zagra po raz XXI Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, tym razem dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej dla seniorów. Jak co roku, Automobilklub Polski organizuje Moto Orkiestrę na warszawskim Bemowie, przy ul. Powstańców Śląskich 127. Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników motoryzacji do wspólnej zabawy której celem jest zebranie jak najwięcej funduszy na rzecz WOŚP.

Lista atrakcji jak co roku bardzo bogata:

 • licytacja przejazdów samochodami rajdowymi,
 • TaxiDrift z czołowymi zawodnikami Mistrzostw Polski,
 • jazda z Akademią Opla na płycie poślizgowej,
 • pokazy motocyklowe,
 • pokazy ratownictwa,
 • wystawa wozów strażackich,
 • wystawa samochodów rajdowych
 • park motocyklowy pod Patronem Ścigacz.pl
 • kącik dla dzieci z Super Expressem,
 • licytacja gadżetów.

To tylko niektóre z atrakcji jakie będą na Was czekały w niedzielę 13 stycznia. Swój udział zapowiedzieli kierowcy rajdowi m.in. Kajetan Kajetanowicz, Leszek Kuzaj, Mariusz Stec, Filip Nivette, Bartosz Ostałowski, Piotr Maciejewski, Paweł Tomaszek, Patryk Mikiciuk, Wojciech Skrebutenas, Bartek Czwartosz, Magdalena Wilk, czołowi polscy motocykliści m.in.: Paweł i Marek Szkopek, Hubert Raptowny, Grzegorz Nowak, Bartek Lewandowski Michał i Piotrek Irzyk oraz zespoły Team Recykl, MotoMc Radzymin, Counter Gravity i Cross Team Stare Babice.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebooku oraz strony internetowej, gdzie będziemy zamieszczać wszelkie informacje oraz szczegóły związane z imprezą.

Jeśli chcecie zobaczyć jak graliśmy w latach poprzednich zapraszamy do galerii.

plakat MotoWOSP A3
  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

  na górę