tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Orkiestra gra na warszawskim Bemowie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto Orkiestra gra na warszawskim Bemowie

Autor: Lovtza 2013.01.13, 13:31 Drukuj

Dziś na warszawskim Bemowie zagrała niecodzienna składowa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bo nie związana z muzyką, ale z motoryzacją. Moto Orkiestra, która rozlokowała się na terenie Automobilklubu Polskiego poza zbieraniem funduszy na WOŚP, dała szansę zwykłym miłośnikom motoryzacji zapoznania się z jej kulisami oraz zaznania emocji towarzyszących motorowej rywalizacji.

Na placu zgromadziły się zespoły wyścigowe, rajdowe, oraz drifterzy. Wnosząc datek na rzecz orkiestry każdy może wylicytować przejażdżkę sportowym autem, w niektórych przypadkach można też usiąść za jego kierownicą. Motocyklistów zimowa aura zmusiła do statycznych prezentacji swoich maszyny. Na terenie imprezy spotkaliśmy Cross Team Stare Babice, młodzieżowy zespół Bogdanki oraz Raptownego. W kąciku dla dzieci każdy maluch, jeśli tylko się odważy, może zaliczyć przejażdżkę quadem. Na miejscu jest też gastronomia, pogoda dopisuje, zatem zapraszamy na Bemowo z całymi rodzinami!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę