tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Orkiestra gra na warszawskim Bemowie

Moto Orkiestra gra na warszawskim Bemowie

Autor: Lovtza 2013.01.13, 13:31 Drukuj

Dziś na warszawskim Bemowie zagrała niecodzienna składowa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bo nie związana z muzyką, ale z motoryzacją. Moto Orkiestra, która rozlokowała się na terenie Automobilklubu Polskiego poza zbieraniem funduszy na WOŚP, dała szansę zwykłym miłośnikom motoryzacji zapoznania się z jej kulisami oraz zaznania emocji towarzyszących motorowej rywalizacji.

Na placu zgromadziły się zespoły wyścigowe, rajdowe, oraz drifterzy. Wnosząc datek na rzecz orkiestry każdy może wylicytować przejażdżkę sportowym autem, w niektórych przypadkach można też usiąść za jego kierownicą. Motocyklistów zimowa aura zmusiła do statycznych prezentacji swoich maszyny. Na terenie imprezy spotkaliśmy Cross Team Stare Babice, młodzieżowy zespół Bogdanki oraz Raptownego. W kąciku dla dzieci każdy maluch, jeśli tylko się odważy, może zaliczyć przejażdżkę quadem. Na miejscu jest też gastronomia, pogoda dopisuje, zatem zapraszamy na Bemowo z całymi rodzinami!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę