tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Micha Latoch w rajdzie Baja Carpathia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Micha Latoch w rajdzie Baja Carpathia

Autor: P.B. 2017.05.05, 10:30 Drukuj

Startuje rajd Baja Carpathia, który dla Michała Latocha jest kolejną okazją, by rozgrzać się przez ważnymi imprezami o randze europejskiej i kontynuować przygotowania do Dakaru 2018.

Rajd Baja Carpathia odbywa się w ten weekend, tj. w dniach 5-7 maja, w Stalowej Woli. Organizatorzy zarejestrowali 84 zgłoszenia. Poprosiliśmy Michała Latocha o krótki komentarz dotyczący jego planów.

NAS Analytics TAG

"Traktuję ten rajd, jako rozgrzewkę przed dużymi rajdami w Europie, jak grecki Hellas Rally, Breslau Poland, czy Serres Rally. Jadę, aby dograć zawieszenie i zobaczyć, jak spisuje się nowy sprzęt. To dla mnie doskonała okazja, żeby potrenować i jeszcze przed wyjazdem do Grecji poprawić to i owo. Jednocześnie nie ukrywam, że mam też ochotę powalczyć o najwyższy stopień podium, choć nie to jest najważniejsze. Baja Carpathia to również świetna okazja żeby spotkać się ze starymi, dobrymi znajomymi." - powiedział nam Michał tuż przed startem rajdu.

Będziemy kibicować. Spodziewajcie się również relacji z rajdu na łamach Ścigacz.pl.

Kolejną imprezą w planach Michała po Baja Carpathia będzie Hellas Rally w Grecji, który wystartuje już 21 maja.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr