tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Michał Latoch w rajdzie Baja Carpathia Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Michał Latoch w rajdzie Baja Carpathia

Autor: P.B. 2017.05.05, 10:30 Drukuj

Startuje rajd Baja Carpathia, który dla Michała Latocha jest kolejną okazją, by rozgrzać się przez ważnymi imprezami o randze europejskiej i kontynuować przygotowania do Dakaru 2018.

Rajd Baja Carpathia odbywa się w ten weekend, tj. w dniach 5-7 maja, w Stalowej Woli. Organizatorzy zarejestrowali 84 zgłoszenia. Poprosiliśmy Michała Latocha o krótki komentarz dotyczący jego planów.

__________________________________________

"Traktuję ten rajd, jako rozgrzewkę przed dużymi rajdami w Europie, jak grecki Hellas Rally, Breslau Poland, czy Serres Rally. Jadę, aby dograć zawieszenie i zobaczyć, jak spisuje się nowy sprzęt. To dla mnie doskonała okazja, żeby potrenować i jeszcze przed wyjazdem do Grecji poprawić to i owo. Jednocześnie nie ukrywam, że mam też ochotę powalczyć o najwyższy stopień podium, choć nie to jest najważniejsze. Baja Carpathia to również świetna okazja żeby spotkać się ze starymi, dobrymi znajomymi." - powiedział nam Michał tuż przed startem rajdu.

Będziemy kibicować. Spodziewajcie się również relacji z rajdu na łamach Ścigacz.pl.

Kolejną imprezą w planach Michała po Baja Carpathia będzie Hellas Rally w Grecji, który wystartuje już 21 maja.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę