tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Merzouga Rally 2018: drugi dzień maratonu i pułapka nawigacyjna
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Merzouga Rally 2018: drugi dzień maratonu i pułapka nawigacyjna

Autor: Informacja prasowa 2018.04.20, 11:06 Drukuj

Na koniec drugiego dnia maratonu na zawodników czekała pułapka nawigacyjna. Błądzili wszyscy, nawet najlepsi.

Czwarty odcinek specjalny był także drugim dniem maratonu. Z środy na czwartek zawodnicy spali na środku pustyni, bez wsparcia mechaników i członków zespołu. Dlatego przewagę zyskiwał ten, kto miał lepiej przygotowany sprzęt i uniknął awarii.

NAS Analytics TAG

W czwartek zawodnicy mieli do pokonania 233 km odcinka specjalnego, który kończył się małą niespodzianką…

- Organizator zaserwował nam rozrywkę pod koniec etapu. Na pięć kilometrów przed metą była pułapka nawigacyjna i w sumie wszyscy pobłądziliśmy. Poza tym jechałem nieco zdekoncentrowany, ponieważ straciłem paliwo z tylnego zbiornika i nie byłem pewien, czy dojadę do finiszu - podsumowuje Krzysztof Jarmuż.

Zawodnik 115Moto Team zanotował 32. czas podczas czwartego etapu i zajmuje 25. pozycję w klasyfikacji generalnej rajdu oraz 3. Miejsce w klasie Enduro. Jutro przed zawodnikami krótki, ponad 48-kilometrowy odcinek specjalny w po wydmach, w motocrossowym stylu. Ciekawostką, jak co roku, jest spektakularny, wspólny start!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę