tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Merzouga Rally 2018: Krzysztof Jarmuż 29. na etapie maratońskim

Merzouga Rally 2018: Krzysztof Jarmuż 29. na etapie maratońskim

Autor: Informacja prasowa 2018.04.19, 10:34 Drukuj

Trzeci etap Afriquia Merzouga Rally 2018 za nami. Krzysztof Jarmuż zajął dobre 29. miejsce w klasyfikacji motocyklistów.

Wydmy, wydmy i jeszcze raz wydmy. Organizator tegorocznej edycji Merzouga Rally nie kłamał mówiąc, że każdy kolejny dzień będzie trudniejszy od poprzedniego. Środowy etap to 241 kilometrów odcinka specjalnego w trudnym technicznie i nawigacyjnie terenie. To także pierwszy dzień dwudniowego maratonu, co oznacza, że z środy na czwartek zawodnicy nie mogli korzystać z asysty swoich zespołów i spali na pustyni.

Reprezentujący 115Moto Team Krzysztof Jarmuż świetnie poradził sobie w tych wymagających warunkach notując 29. lokatę w klasyfikacji etapowej motocyklistów. Strata do lidera klasyfikacji generalnej przekroczyła godzinę, ale już do najbliższego rywala klasy Enduro zaledwie 6 minut. W klasyfikacji Enduro polski motocyklista ze Zgierza zajmuje 3. miejsce oraz 27. lokatę w generalce.

Wśród motocyklistów prowadzi Joan Barreda Bort (Honda) przed zespołowym kolegą Kevinem Benavidesem. Hiszpan posiada wygodną, 12-minutową przewagę.

Jutro druga część etapu maratońskiego i przedostatni dzień rajdu. W czwartek zawodnicy zmierzą się z 233 km odcinka specjalnego w okolicach Merzougi.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę