tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Merzouga Rally 2018: Krzysztof Jarmuż 29. na etapie maratońskim
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Merzouga Rally 2018: Krzysztof Jarmuż 29. na etapie maratońskim

Autor: Informacja prasowa 2018.04.19, 10:34 Drukuj

Trzeci etap Afriquia Merzouga Rally 2018 za nami. Krzysztof Jarmuż zajął dobre 29. miejsce w klasyfikacji motocyklistów.

Wydmy, wydmy i jeszcze raz wydmy. Organizator tegorocznej edycji Merzouga Rally nie kłamał mówiąc, że każdy kolejny dzień będzie trudniejszy od poprzedniego. Środowy etap to 241 kilometrów odcinka specjalnego w trudnym technicznie i nawigacyjnie terenie. To także pierwszy dzień dwudniowego maratonu, co oznacza, że z środy na czwartek zawodnicy nie mogli korzystać z asysty swoich zespołów i spali na pustyni.

NAS Analytics TAG

Reprezentujący 115Moto Team Krzysztof Jarmuż świetnie poradził sobie w tych wymagających warunkach notując 29. lokatę w klasyfikacji etapowej motocyklistów. Strata do lidera klasyfikacji generalnej przekroczyła godzinę, ale już do najbliższego rywala klasy Enduro zaledwie 6 minut. W klasyfikacji Enduro polski motocyklista ze Zgierza zajmuje 3. miejsce oraz 27. lokatę w generalce.

Wśród motocyklistów prowadzi Joan Barreda Bort (Honda) przed zespołowym kolegą Kevinem Benavidesem. Hiszpan posiada wygodną, 12-minutową przewagę.

Jutro druga część etapu maratońskiego i przedostatni dzień rajdu. W czwartek zawodnicy zmierzą się z 233 km odcinka specjalnego w okolicach Merzougi.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę