tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Marquez vs prawa fizyki Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marc Marquez vs prawa fizyki

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.09.02, 10:05 5 Drukuj

Oglądanie Marqueza w akcji jest dla nas trochę jak oglądanie filmu Sci-Fi. Rzeczy, które człowiek ten wyczynia z motocyklem są po prostu epickie.

NAS Analytics TAG
Pamiętacie sekwencję zdjęć z Brna, gdzie Marc pochylił się tak mocno, że prawie zaliczył lowside'a i początkową fazę highside'a, ale mimo wszystko uratował sytuację? Poniżej zobaczycie film z tego zdarzenia. Marc po prostu sweirdził, że nie ma co robić z tego wielkiego halo i pojechał dalej...

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Yamatohiko 02/09/2014 14:49

Filmik nie działa ;f

Odpowiedz
Autor: infermus 02/09/2014 14:53

Nie tylko tobie... :/

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę