tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Marquez promuje MotoGP w Londynie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marc Marquez promuje MotoGP w Londynie

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.08.28, 10:22 Drukuj

Mistrz świata i obecny lider klasyfikacji generalnej MotoGP Marc Marquez wziął udział w imprezie zorganizowanej w Londynie przez Dorna Sports i BT Sports, której celem była popularyzacja sportów motocyklowych i rozgrywanego w ten weekend wyścigu na torze Silverstone. W tym celu Marc Marquez jako pierwszy w historii przejechał Hondą RC213V kultowy most Millenium Bridge. Ta spektakularna akcja wywołała poruszenie wśród londyńczyków, którzy licznie stawili się na miejscu i oglądali przejazd Marqueza.

NAS Analytics TAG

- Jest mi naprawdę bardzo miło stać się pierwszą osobą, która przejechała motocyklem Millenium Bridge. To wydarzenia było bardzo spektakularne i ważne dla rozpoczynającej się w ten weekend rundy MotoGP na torze Silverstone. Cieszę się, że pogoda dopisała i nie padało. Przejazd mostem nad Tamizą sprawił mi wielką frajdę, musiałem uważać na śliską powierzchnię mostu, który jest metalowy, więc przejechałem go tak szybko jak mogłem - mówi Marc Marquez.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę