tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Marquez promuje MotoGP w Londynie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Marc Marquez promuje MotoGP w Londynie

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.08.28, 10:22 Drukuj

Mistrz świata i obecny lider klasyfikacji generalnej MotoGP Marc Marquez wziął udział w imprezie zorganizowanej w Londynie przez Dorna Sports i BT Sports, której celem była popularyzacja sportów motocyklowych i rozgrywanego w ten weekend wyścigu na torze Silverstone. W tym celu Marc Marquez jako pierwszy w historii przejechał Hondą RC213V kultowy most Millenium Bridge. Ta spektakularna akcja wywołała poruszenie wśród londyńczyków, którzy licznie stawili się na miejscu i oglądali przejazd Marqueza.

NAS Analytics TAG

- Jest mi naprawdę bardzo miło stać się pierwszą osobą, która przejechała motocyklem Millenium Bridge. To wydarzenia było bardzo spektakularne i ważne dla rozpoczynającej się w ten weekend rundy MotoGP na torze Silverstone. Cieszę się, że pogoda dopisała i nie padało. Przejazd mostem nad Tamizą sprawił mi wielką frajdę, musiałem uważać na śliską powierzchnię mostu, który jest metalowy, więc przejechałem go tak szybko jak mogłem - mówi Marc Marquez.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr