tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Maciej Giemza po ME w Kielcach NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Maciej Giemza po ME w Kielcach

Autor: Michał Mikulski 2010.07.06, 09:45 Drukuj

Podczas Mistrzostw Europy Enduro, które odbyły się w ostatni weekend czerwca w Kielcach, swój debiut na motocyklu marki Fantic zaliczył młody Maciej Giemza. Polski zawodnik ścigał się w klasie 50ccm Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski.

Maciej Giemza: „Startowałem w barwach Fantic Polini Factory Team Europe. Zająłem drugie miejsce w Mistrzostwach Europy i pierwsze w MP. Jestem zadowolony ze swojego występu nawet jeśli nie w 100%. W sobotę nie mogłem się skupić, ponieważ jechałem całkowicie nowym dla mnie motocyklem. I tak udało mi się wywalczyć pierwszą lokatę w MP i czwartą w klasyfikacji Mistrzost Europy. Niedziela była dla mnie dużo lepsza, ponieważ zrozumiałem się z motocyklem i wygrałem dzień. Trasa była bardzo wymagająca pod względem kondycyjnym i technicznym. Mieliśmy do czynienia z podjazdami, błotami i bardzo wybitymi odcinkami. Chciałbym bardzo podziękować całemu Teamowi Fantic Polini Factory Europe a szczególnie Panu Lucianowi Arcangeliemu i mojemu mechanikowi Tomasowi."

giemza kielce me fantic
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę