tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wstpne daty Mistrzostw Europy Enduro 2021
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wstpne daty Mistrzostw Europy Enduro 2021

Autor: Dominika Jochymska 2020.08.03, 12:38 Drukuj

Włochy, Polska, Czechy i Holandia będą gospodarzami czterech rund Mistrzostw Europy Enduro w 2021. Jak zastrzega FIM Europe - daty mogą ulec zmianie, jeśli będą kolidować z innymi mistrzostwami.

FIM Europe ustaliło kalendarz Mistrzostw Europy Enduro 2021 w formacie czterech rund z finałową rundą w Holandii. W harmonogramie pojawia się również Polska. Mistrzostwa Europy Enduro wracają do Kielc, w których gościły już we wcześniejszych latach, w tym ostatnio w 2018 roku. Stolica województwa świętokrzyskiego była ujęta w kalendarzu na bieżący rok, ale z wiadomych przyczyn, cała seria ME Enduro została odwołana.

NAS Analytics TAG

Wstępne daty Mistrzostw Europy Enduro 2021

17-18 kwietnia - Castel di Tora (Włochy)
26-27 czerwca - Kielce (Polska)
7-9 sierpnia - Plasy (Czechy)
1-3 października - Hellendoorn (Holandia)

Zdjęcie: European-Enduro.com

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr