tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta Brutale i F3 - dostaną 800 ccm?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta Brutale i F3 - dostaną 800 ccm?

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.09.06, 16:02 1 Drukuj

Massimo Bordi z MV Agusty ogłosił, że nowa, rzędowa trzycylindrówka 675 ccm była projektowana z myślą, aby zrobić z niej wersję 800 ccm. Taka jednostka miałaby trafić do kolejnej Brutale, a może nawet do motocykla sportowego.

Brutale 800 jest nawet przesądzona. Będzie kolejnym krokiem firmy do osiągnięcia sprzedaży rocznej na poziomie 10 – 12 tysięcy motocykli, a do tego miałaby wzmocnić segment MV Agusty w przedziale cenowym 39 – 50 tysięcy złotych.

Jak powiedział Massimo Bordi:

„Odpowiedzią na to, jak zmienia się rynek jest B3 Brutale oraz F3. Początkowo ideą Claudio Castiglioniego było wypuszczenie najpierw Brutale B3, później jednak zdecydowaliśmy, aby pierwsza była F3. Oba motocykle były jednak projektowane równolegle i będą funkcjonowały wspólnie jako naked i motocykl sportowy.

Silnik został zaprojektowany tak, aby mógł przyjąć mocniejszą i słabszą formę. Nie tylko 675 ccm – pojemność można zwiększyć do 800 ccm przy średnicy tłoka 81 mm. Niemalże z pewnością patrzymy na projekt Brutale 800 ccm, jak tylko będzie można go rozpocząć. Następnym krokiem będzie przekonanie się, czy rynek przyjmie motocykl sportowy 800 ccm.

Spodziewamy się sprzedać w ciągu roku około 3000-5000 Brutale oraz 2000-3000 F3.”

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę