tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta F3 za 48 000 zł - japońska cena, włoski motocykl
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta F3 za 48 000 zł - japońska cena, włoski motocykl

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.07.15, 10:40 9 Drukuj

Za cenę popularnej, japońskiej sześćsetki, dostaniemy niepowtarzalny, włoski motocykl 

Wczoraj pisaliśmy, że na światło dzienne wypłynęła pierwsza MV Agusta F3 w edycji Serie Oro. Dziś z kolei możemy wam zaprezentować więcej zdjęć, tym razem oficjalnych oraz potwierdzoną informację, co oferuje Złota Seria. W pakiecie znajdą się więc: widelec Ohlins, tylne zawieszenie Ohlins TTX, tłumik drgań Ohlins, zaciski Brembo monoblock, pakiet elektroniki oraz masa ciekawych dodatków. Felgi (jednak aluminiowe), jednoramienny wahacz i siatki we wlotach powietrza będą pomalowane na złoto. Łańcuch DID to też złota wersja. Lusterka i siedzenie pasażera dostaną kolor owiewek, a siedzenia obszywane są ręcznie, prawdziwą skórą. Na pokładzie znalazło się też multum karbonowych elementów, jak oba błotniki, osłony na wahaczu, obudowa zegarów, dolna owiewka oraz... boski, potrójny wydech. Na górnej półce znajdzie się plakietka z nazwą i numerem (jednym z 200) naszej F3 Serie Oro. Wszystko za jakieś 100 000 złotych.

Na prezentacji Złotej Serii padło jednak inne oświadczenie producenta z Varese, które jest dla nas zdecydowanie ciekawsze. Sugerowana cena detaliczna MV Agusty to zaledwie 11 990 euro, czyli niewiele ponad 48 tysięcy złotych! Chyba nie musimy wam przypominać, że to dokładnie taka sama kwota, za jaką można kupić japońskie sześćsetki!

O komentarz poprosiliśmy Wojtka Mleczka, polskiego importera MV Agusty:

„Tak, rzeczywiście sugerowana cena producenta stoi dokładnie na poziomie japońskiej konkurencji. Konkretną cenę modelu F3 na polskim rynku będę znał dopiero pod koniec tego roku, jednak z doświadczenia mogę zgadywać, że okaże się naprawdę niewiele wyższa – różnica będzie wynikała z innego systemu podatkowego w Polsce. W sprzedaży MV Agusta F3 pojawi się u nas najprawdopodobniej na początku roku 2012.”

Wniosek jest prosty. Za cenę popularnej, japońskiej sześćsetki, dostaniemy niepowtarzalny, włoski motocykl, który przecież może okazać się bardzo konkurencyjny. Jednoramienny wahacz, trzycylindrowy silnik 675 ccm, niesamowity styl i około 140 koni mechanicznych. Japonia może czuć się zagrożona.

trzy cylindry 675 f3 serie oro
blotnik mv agusta f3 serie oro
przod f3 serie oro
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze 7
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę