tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta F3 Serie Oro - złota edycja
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta F3 Serie Oro - złota edycja

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.07.14, 11:19 Drukuj

F3 jeszcze nie pojawiła się na rynku, a już wiadomo, że powstanie jej specjalna edycja - Serie Oro. Ba, nawet są pierwsze zdjęcia! Złota seria, bo tak tłumaczyć można nazwę ekskluzywnej trzycylindrówki powstanie w limitowanej wersji 200 sztuk i mówi się, że będzie kosztowała w okolicach 100 000 złotych.

MV Agusta ma już na swoim koncie „złote” motocykle, były to F4 oraz Brutale. Oba te modele dostały najlepsze możliwe wyposażenie, czego można spodziewać się również w przypadku aktualnej F3. Na pokładzie znajdzie się więc zawieszenie Ohlins, jeszcze lepsze zaciski Brembo typu monoblock, a nie zdziwimy się, jeżeli koła i wahacz wykonane zostaną ze stopu magnezu. Serie Oro ma trafić do sprzedaży równolegle ze zwykłą F3 pod koniec tego roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę