tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Łukasz FRS zwycięzcą IV rundy Polish Stunt Cup NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Łukasz FRS zwycięzcą IV rundy Polish Stunt Cup

Autor: Manhatan 2015.07.28, 11:50 Drukuj

W ubiegły weekend w Radomsku odbyła się 4 w tym roku runda Polish Stunt Cup. W niedzielnych finałach udział wzięło 11 zawodników w klasie nieregulaminowej i 9 w regulaminowej. Wśród stunterów dosiadających motocykli poniżej 500cc najlepiej spisał się Michał Piotrowski, który wynikiem 131 punktów zapewnił sobie najwyższy stopień podium w Radomsku. W klasie regulaminowej, pod nieobecność dotychczasowego lidera klasyfikacji generalnej - Marcina "Korzenia" Głowackiego, bój o pierwsze miejsce stoczyli Łukasz Bełz i Sławek Krzyżykowski. Łukasz, uzyskując w finale identyczną liczbę punktów co podczas przejazdu kwalifikacyjnego - 130 - przypieczętował swój triumf 14 punktową przewagą.

Dwaj pozostali reprezentanci, wspierani medialnie przez Ścigacz.pl - Wojtek "Beku" Kozioł i Tobiasz "Toban" Popów - zajęli kolejno 6 i 7 miejsce. W klasyfikacji generalnej zmiana na prowadzeniu w klasie regulaminowej. Miejsce Korzenia zajął ŁukaszFRS, który odrobił straty i na 2 rundy przed zakończeniem cyklu prowadzi z przewagą 3 punktów. Poniżej znajdziecie oficjalne wyniki zawodów w Radomsku.

NAS Analytics TAG

Klasa regulaminowa

klasa regulaminowa

Klasa nieregulaminowa

klasa nieregulaminowa

Kolejna, V runda Polish Stunt Cup odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia na warszawskim Bemowie. Więcej informacji na temat serii znajdziecie na stronie internetowej oraz Facebooku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę