tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Korze zwycizc cyklu Polish Stunt Cup!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Korze zwycizc cyklu Polish Stunt Cup!

Autor: Manhatan 2015.09.04, 15:00 1 Drukuj

Tegoroczna seria Polish Stunt Cup dobiegła końca. W ostatni weekend sierpnia, w dniach 28-30 w Hrubieszowie odbyła się finałowa runda PSC, podczas której wyłonieni zostali tegoroczni zwycięzcy pucharu. W sumie w trakcie całego sezonu zostało zorganizowanych 6 rund, począwszy od Stunt Cup w Lublinie, przez MotoShow w Bielawie, Stunt Open w Krotoszynie i Central Stunt Days w Radomsku, na zawodach w Warszawie i imprezie organizowanej przez Total Mess Crew w Hrubieszowie kończąc. W skrócie - działo się, i to nie mało!

W klasie nieregulaminowej kolejne pewne zwycięstwo odniósł Michał Piotrowski dosiadający Hondy CBR 125. Z kompletem punktów Michał został nieoficjalnym Mistrzem Polski w Stuntridingu w klasie do 500cc. Drugi zarówno w Hrubieszowie jak i w całym cyklu był Karol Kulbacki, zaś trzecie miejsce przypadło ex aequo Damianowi Krellerowi i Bartkowi Rogusiowi, zajmującym podczas ostatniej rundy kolejno 4 i 3 miejsce. Po raz pierwszy został w tym roku zorganizowany również ScooterKingz Cup, w którym klasyfikowani byli zawodnicy jeżdżący na skuterach. Najlepszym skuterowym wymiataczem został wspomniany wyżej Damian Kreller, zaś podium dopełnili Emil Krzysztoń i Mateusz Kołodziejczyk.

NAS Analytics TAG

Najwięcej emocji wzbudzała jednak rywalizacja w klasie regulaminowej, w której o tytuł najlepszego polskiego zawodnika w stuncie walczył do samego końca Marcin "Korzeń" Głowacki i Łukasz Bełz, który pod nieobecność Korzenia na jednej z rund zdołał nadrobić zaległe punktu, wysuwając się nawet na prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Summa summarum, Marcin udowodnił, że wśród startujących w tegorocznej serii Polish Stunt Cup zawodników, to on rozdaje karty. Wice-mistrzem został wspomniany wyżej Łukasz FRS, który do lidera stracił zaledwie 11 punktów. Trzecie miejsce zarówno w zawodach jak i w klasyfikacji generalnej przypadło Rafałowi Kanikowi. Wśród pozostałych zawodników, którym patronuje Ścigacz.pl, poza wicemistrzem Łukaszem FRS, w zawodach z cyklu Polish Stunt Cup regularny udział brali również Wojciech "Beku" Kozioł i Tobiasz "Toban" Popów. W generalce Beku uplasował się na 6 pozycji, zaś Toban oczko niżej.

Wakacje dobiegły końca, a wraz z nimi tegoroczna seria Polish Stunt Cup. Przed organizatorami kilka miesięcy przerwy i przygotowania do kolejnego, trzeciego już sezonu. Zarówno im, jak i wszystkim zawodnikom biorących udział w zawodach serdecznie gratulujemy i już nie możemy się doczekać przyszłorocznych zmagań.

Klasa regulaminowa Hrubieszow

Klasa regulaminowa klasyfikacja generalna

Klasa nieregulaminowa Hrubieszow

Klasa nieregulaminowa klasyfikacja generalna

ScootrKingz Cup klasyfikacja generalna

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr