tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 LiveWire ma nowego prezesa. Jochen Zeitz zrezygnowa z kierowania mark elektrycznych motocykli
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

LiveWire ma nowego prezesa. Jochen Zeitz zrezygnowa z kierowania mark elektrycznych motocykli

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.06.07, 11:45 Drukuj

Choć pierwszy stworzony od podstaw motocykl marki LiveWire jeszcze nie trafił do klientów, to Jochen Zeitz kontynuuje prace nad ułożeniem marki. Teraz postanowił zrezygnować z bycia jej prezesem i wyznaczył swojego następcę, który skupi się tylko na motocyklach elektrycznych.

Nowym prezesem marki LiveWire został Karim Donnez, który wcześniej dowodził działem marine w grupie Bombardier Recreational Products (BRP), a wcześniej piastował kierownicze stanowiska w Rio Tinto - korporacji zajmującej się dostarczaniem aluminium, rudy żelaza oraz miedzi. Teraz Donnez pokieruje marką LiveWire, która została wprowadzona na giełdę i jest gotowa do rozpoczęcia dostaw pierwszego motocykla - S2 Del Mar.

NAS Analytics TAG

- Po udanym uruchomieniu LiveWire jako marki i wprowadzeniu firmy na nowojorską giełdę z radością przekazuje pałeczkę Karimowi i witam go jako nowego prezesa LiveWire. Wybór został poprzedzony globalnymi poszukiwaniami. Karim jest przedsiębiorczym liderem z udokumentowaną historią dokonań w zakresie rozwoju i implementacji nowych strategii. Wraz z radą nadzorczą nie możemy się doczekać, kiedy Karim dostrzeże potencjał LiveWire i będziemy kontynuować podróż, której celem jest prowadzenie w dziedzinie elektryfikacji - mówił Jochen Zeitz.

Dotychczas LiveWire miał w swojej ofercie jedynie model One, który był przebrandowanym Harleyem LiveWire, ale w ubiegłym roku pojawił się S2 Del Mar. To pierwszy motocykl zbudowany na modułowej platformie Arrow, która pozwala projektować modele z różnych kategorii i jednocześnie obniżyć koszty produkcji. Silnik i bateria są na tyle ustawne, że pozwalają na stworzenie zarówno motocykla typu cafe racer, jak i maszyny adventure albo sportowej.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr