tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Łagów gotowy na Skillz Up

Łagów gotowy na Skillz Up

Autor: Informacja prasowa 2012.07.18, 08:41 Drukuj

Już w najbliższą sobotę w spokojnej okolicy nad jeziorem w Łagówku zaryczą silniki. Zawodnicy będą atakować zarówno przestrzeń powietrzną jednego z najpiękniejszych miejsc w województwie lubuskim, jak i dadzą popis na ziemi. Odliczanie do czwartej rundy Skillz Up dobiega końca, przygotowania również, a zawodnicy powoli pakują się aby zawitać na zachodzie kraju.

Widzowie mogą spodziewać się zawodów oraz show na najwyższym poziomie. Do budowy toru, na którym zawodnicy będą igrać z grawitacją zużyto 1.800 ton, czyli inaczej 70 ciężarówek ziemi. Konstruktorzy spędzili wiele godzin dbając o to, aby wszystko było dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Rywalizacja zapowiada się bardzo emocjonująco, ponieważ poza Polakami wystartuje również dwójka Czechów. Dwójka, która nie zrażona występem przed obcą publicznością zawzięcie walczyła z naszymi zawodnikami 2 czerwca w Zielonej Górze. Wszyscy mieli tyle samo czasu na dodatkowe treningi, więc można spodziewać się, że Polacy nie oddadzą „polskiego podium” bez walki.

Ale rywalizacja w powietrzu to nie wszystko co przygotowali organizatorzy. Nie zabraknie popisowych ewolucji na rowerach – zarówno BMX, jak i MTB oraz niesamowitych stuntowych tricków w wykonaniu Huberta Dylona „Raptownego” z otoMoto Team. Z kolei Przemysław Kaczmarczyk w pokazie Trialu udowodni, że wiele przeszkód da się pokonać na dwóch kołach.

Show jak zawsze uzupełnią: muzyka na żywo, piękne Skillz Girlz oraz stoisko z gorącym towarem EAT MY DIRT. Po prostu nie może was zabraknąć w Łagówku 21 lipca– wielkie emocje gwarantowane!

Bilety w cenie 25,00 zł. do nabycia w siedzibie Ana-Bud Łagówek oraz w dniu imprezy w kasach.

SKILLZ UP 21.07.2012 HARMONOGRAM

15.30 – rozpoczęcie, prezentacja zawodników
15.40 – Stunt „Raptowny”
16.00 – kwalifikacje IV rundy MP FMX
16.25 – Trial
16.45 – Speed&Skillz
17.00 – Stunt i Quady
17.20 – Best Whip
17.40 – BMX i MTB
17.50 – finał IV rundy MP FMX
18.10 – Trial
18.25 – dekoracja zawodników, sesja autografów
20.00 - koncerty

Więcej informacji o zawodach na stronie: www.skillzup.pl oraz na profilu: www.facebook.com/skillzupcup

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia władz gminy Łagów.

Imprezę napędzają: OTOMOTO, ROCKSTAR ENERGY DRINK

Partnerzy: PZM

Sponsorzy wspierający: GO PRO, EAT MY DIRT

Patroni medialni: TVN TURBO, RMF MAXXX, ŚCIGACZ.PL, MOTOX.COM.PL, X-CROSS, ŚWIAT MOTOCYKLI, FREESTYLE.PL, QUADZIK, STRÖER,

Organizatorzy: SPORTAINMENT, KLUB DAREDEVIL FMX, ANAPOWER

Zdjęcia
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę