tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Łagów gotowy na Skillz Up NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Łagów gotowy na Skillz Up

Autor: Informacja prasowa 2012.07.18, 08:41 Drukuj

Już w najbliższą sobotę w spokojnej okolicy nad jeziorem w Łagówku zaryczą silniki. Zawodnicy będą atakować zarówno przestrzeń powietrzną jednego z najpiękniejszych miejsc w województwie lubuskim, jak i dadzą popis na ziemi. Odliczanie do czwartej rundy Skillz Up dobiega końca, przygotowania również, a zawodnicy powoli pakują się aby zawitać na zachodzie kraju.

Widzowie mogą spodziewać się zawodów oraz show na najwyższym poziomie. Do budowy toru, na którym zawodnicy będą igrać z grawitacją zużyto 1.800 ton, czyli inaczej 70 ciężarówek ziemi. Konstruktorzy spędzili wiele godzin dbając o to, aby wszystko było dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Rywalizacja zapowiada się bardzo emocjonująco, ponieważ poza Polakami wystartuje również dwójka Czechów. Dwójka, która nie zrażona występem przed obcą publicznością zawzięcie walczyła z naszymi zawodnikami 2 czerwca w Zielonej Górze. Wszyscy mieli tyle samo czasu na dodatkowe treningi, więc można spodziewać się, że Polacy nie oddadzą „polskiego podium” bez walki.

Ale rywalizacja w powietrzu to nie wszystko co przygotowali organizatorzy. Nie zabraknie popisowych ewolucji na rowerach – zarówno BMX, jak i MTB oraz niesamowitych stuntowych tricków w wykonaniu Huberta Dylona „Raptownego” z otoMoto Team. Z kolei Przemysław Kaczmarczyk w pokazie Trialu udowodni, że wiele przeszkód da się pokonać na dwóch kołach.

Show jak zawsze uzupełnią: muzyka na żywo, piękne Skillz Girlz oraz stoisko z gorącym towarem EAT MY DIRT. Po prostu nie może was zabraknąć w Łagówku 21 lipca– wielkie emocje gwarantowane!

Bilety w cenie 25,00 zł. do nabycia w siedzibie Ana-Bud Łagówek oraz w dniu imprezy w kasach.

SKILLZ UP 21.07.2012 HARMONOGRAM

15.30 – rozpoczęcie, prezentacja zawodników
15.40 – Stunt „Raptowny”
16.00 – kwalifikacje IV rundy MP FMX
16.25 – Trial
16.45 – Speed&Skillz
17.00 – Stunt i Quady
17.20 – Best Whip
17.40 – BMX i MTB
17.50 – finał IV rundy MP FMX
18.10 – Trial
18.25 – dekoracja zawodników, sesja autografów
20.00 - koncerty

Więcej informacji o zawodach na stronie: www.skillzup.pl oraz na profilu: www.facebook.com/skillzupcup

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia władz gminy Łagów.

Imprezę napędzają: OTOMOTO, ROCKSTAR ENERGY DRINK

Partnerzy: PZM

Sponsorzy wspierający: GO PRO, EAT MY DIRT

Patroni medialni: TVN TURBO, RMF MAXXX, ŚCIGACZ.PL, MOTOX.COM.PL, X-CROSS, ŚWIAT MOTOCYKLI, FREESTYLE.PL, QUADZIK, STRÖER,

Organizatorzy: SPORTAINMENT, KLUB DAREDEVIL FMX, ANAPOWER

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę