tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kultowy European Bike Week odwiedzio tysice mionikw marki Harley-Davidson
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kultowy European Bike Week odwiedzio tysice mionikw marki Harley-Davidson

Autor: Informacja prasowa 2021.09.15, 18:50 Drukuj

Organizowana przez Harley-Davidson impreza European Bike Week gościła tysiące motocyklistów z całej Europy nad jeziorem Faaker w dniach 7-12 września, w jednym z najbardziej malowniczych miejsc regionu Karyntii w Austrii.

Ze względu na środki bezpieczeństwa związane z pandemią COVID, wszystkie towarzyszące wydarzenia odbywały się na świeżym powietrzu i w ciągu dnia oraz obejmowały kontrole wszystkich osób przy wejściach do wioski Harley-Davidson. Powrót imprezy po rocznej przerwie spowodowanej pandemią w 2020 roku, spotkał się z ogromnym uznaniem ze strony zarówno uczestników, jak i władz lokalnych.

NAS Analytics TAG

- To była wielka przyjemność widzieć motocyklistów znowu razem na drodze, biorących udział w naszej imprezie i słyszeć to niepowtarzalne brzmienie motocykli Harley-Davidson z powrotem w pięknym regionie Karyntia. Kultowy zlot Harley-Davidson został specjalnie przystosowany pod kątem aktywności na świeżym powietrzu, aby zapewnić możliwości doświadczania niesamowitych wrażeń i niezapomnianych chwil pomimo ograniczeń z powodu COVID -  w tym całej gamy modeli H-D z rocznika 2021 - powiedział Kolja Rebstock, wiceprezes Harley-Davidson na region EMEA - Chciałbym podziękować wszystkim motocyklistom, którzy odbyli tutaj podróż, naszym partnerom w Karyntii oraz lokalnej  społeczności za okazaną nam niesamowitą gościnność. Z niecierpliwością czekamy na powitanie wszystkich z powrotem w Faak na European Bike Week w roku 2022!

- European Bike Week and jeziorem Faak przebiegł bardzo dobrze. Atmosfera była wspaniała! - powiedział Christian Poglitsch, burmistrz Finkenstein - Słyszałem też od uczestników, że byli bardzo zadowoleni, że w obecnych okolicznościach impreza w ogóle się odbyła. Wszyscy nie mogą się już doczekać zapowiedzianej przyszłorocznej edycji European Bike Week w jej pierwotnej formie. Na koniec chciałbym szczególnie podkreślić naprawdę świetną dyscyplinę i pozytywne nastawienie naszych przyjaciół z Harley-Davidson.

Najważniejsze wydarzenia imprezy:

• Harley-Davidson Expo Zone - zaprojektowana specjalnie z myślą o dystansie społecznym - codziennie przyjmowała tysiące odwiedzających, którzy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi motocyklami Harley-Davidson ze wszystkich rodzin modelowych - Sport, elektryczne, cruiser, Adventure Touring i Grand American Touring.

• Pan America Experience - ekskluzywne, dwugodzinne przejażdżki w malowniczych okolicach górzystego terenu. Niesamowita okazja do wypróbowania funkcji i możłiwości tego niesamowitego motocykla. Wykorzystano w pełni cały kalendarz dostępnych na EBW rezerwacji!

• Sportster S - pierwsze publiczne przejażdżki tym mocnym i dynamicznym motocyklem. Zainteresowanie jazdami było większe niż ilość dostępnych miejsc.

• Serial-1 eBicycle Experience - możliwość wypróbowania rowerów elektrycznych Serial-1 na pięknych trasach wokół jeziora, było dodatkową i przyjętą z zaciekawieniem atrakcją, która doskonale dopełniła European Bike Week 2021.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr