tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kubica, Rossi i Cairoli powalcz podczas Monza Rally Show
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kubica, Rossi i Cairoli powalcz podczas Monza Rally Show

Autor: Beavis 2014.11.27, 09:07 Drukuj

Już w najbliższy weekend na włoskim torze Monza odbędzie się kolejna edycja Monza Rally Show, którego gwiazdą i gospodarzem jest Valentino Rossi.

Valentino Rossi nigdy nie ukrywał swojego zamiłowania do samochodów, kilkukrotnie testując  bolidy F1 i startując z przyzwoitymi wynikami w rajdach WRC. Nikogo nie zdziwiłoby przesadnie, gdyby po zakończonej karierze w MotoGP Rossi wskoczył do samochodu. Włoch kilka lat temu wręczył plakat gwieździe sportów akcji, Travisowi Pastranie, z okazji rozpoczęcia startów w serii NASCAR. Na plakacie Rossi napisał: "with age we need a cage" (w wolnym tłumaczeniu, z wiekiem potrzebujemy klatki bezpieczeństwa), co świetnie obrazuje podejście 9-ciokrotnego Mistrza Świata Grand Prix do ścigania na czterech kołach.

NAS Analytics TAG

Vale po raz kolejny zasiądzie za sterami Forda Fiesty w specyfikacji WRC. W tym roku jego najgroźniejszym rywalem może okazać się Robert Kubica. Polak z racji swojego doświadczenia w Formule 1 jest niesamowicie niebezpieczny podczas rajdów asfaltowych, a Monza Rally Show to przecież ponad 160 km asfaltowych oesów. Z drugiej strony Rossi radził sobie nawet z Sebastianem Loebem. Czy poradzi sobie z Kubicą?

W pokazowym rajdzie wystartuje także inny wielokrotny, motocyklowy Mistrz Świata - Tony Cairoli. Świeżo upieczony motocrossowy Mistrz MXGP pojedzie w klasie WRC za sterami Forda. Całkiem niedawno Tony prezentował swoje umiejętności za kierownicą rajdówki w mediach społecznościowych - prędkości z pewnością mu nie brakuje. Prędkości nie brakuje też Kenowi Blockowi. Gwiazda internetu może być szybki na ciasnych, technicznych odcinkach Monza Rally Show. 

Lista startowa nie jest jeszcze do końca pewna, na rajdzie mogą pojawić się inni niespodziewani goście. Swoją obecność potwierdził chociażby Gigi Galli - gość może nieco mniej znany poza szeregami fanów WRC. Swego czasu ten sympatyczny Włoch był tak szybki na asfaltach za sterami swojego Mitsubishi, że mógł sobie pozwolić na kręcenie "bączków" dla fanów podczas odcinka specjalnego. Warto poszukać jego wyczynów na YouTube.

Valentino Rossi, Ken Block, Robert Kubica, Tony Cairoli - który z zawodników według was ma największe szanse za wygranie tegorocznego Monza Rally Show?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr