tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kontrowersyjny klub motocyklowy wspiera ofiary zamachu w Christchurch [FILM]
NAS Analytics TAG
2019 10 04 Husqvarna Enduro2020 billboard
NAS Analytics TAG

Kontrowersyjny klub motocyklowy wspiera ofiary zamachu w Christchurch [FILM]

Autor: Raff 2019.03.21, 09:01 4 Drukuj

Nowozelandzki klub motocyklowy Black Power wsparł muzułmanów modlących się po zamachach w Christchurch. Członkowie grupy, tworzonej wyłącznie przez ciemnoskórych, maoryskich motocyklistów, odtańczyli tradycyjny taniec Haka.

Black Power to grupa motocyklowa, określana często w mediach jako gang. Powodem jest fakt intensywnych działań skierowanych przeciwko, jak określają to członkowie "supremacji białych". Z tego powodu do Black Power należą wyłącznie motocykliści pochodzenia maoryskiego.

NAS Analytics TAG

Po niedawnych zamachach w Christchurch, gdzie zamachowiec zabił 50 osób, pod meczetami gromadzą się na modlitwach grupy muzułmanów. Klub Black Power pojawił się pod jednym z takich miejsc, by okazać wsparcie. Członkowie wykonali tradycyjny taniec Haka.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Fred 21/03/2019 17:03

Chyba ich pogieło

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę