tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kobieta wjechaa prosto pod pocig. "Maszynista mnie przepuszcza!"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kobieta wjechaa prosto pod pocig. "Maszynista mnie przepuszcza!"

Autor: Raff 2020.07.20, 21:47 2 Drukuj

Do groźnie wyglądającego, a jednocześnie kuriozalnego wypadku doszło w wielkopolskiej Szreniawie. Kobieta, prowadząca audi, wjechała wprost pod pociąg, bo uznała, że maszynista… ją przepuszcza.

Uprzejmość na drodze to rzecz godna pochwały, ale także z nią trzeba zachować zdrowy rozsądek. W innym przypadku może dojść do sytuacji bez odwrotu. Takiej jak w Szreniawie w Wielkopolsce.

NAS Analytics TAG

Kobieta prowadząca audi zbliżyła się do przejazdu kolejowego bez zapór. Ponieważ nadawany był sygnał czerwony, zgodnie z przepisami zatrzymała się. Maszynista, również zgodnie z przepisami, zwolnił i nadał sygnał ostrzegawczy. Tutaj zaczyna się dramat tej sytuacji.

Kobieta uznała, że powolna jazda i sygnały dźwiękowe oznaczają, że maszynista umożliwia jej przejazd. Postanowiła zatem wykorzystać okazję i ruszyła do przodu. Dalszego ciągu łatwo się domyślić - uderzenie, huk, pogięta blacha i wystrzelone poduszki powietrzne.

Choć cała sytuacja mogła skończyć się tragicznie, straty ograniczyły się tylko do materii, żaden człowiek nie ucierpiał.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr