tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Klip ze Stunterem13 hitem Internetu NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Klip ze Stunterem13 hitem Internetu

Autor: Lovtza 2014.06.05, 12:19 3 Drukuj

Blisko 20 milionów wyświetleń na serwisie YouToube! Myślicie, że mowa o nowym teledysku Rihanny, albo zapisie wizyty obcej cywilizacji? Nie, mowa o naszym Stunterze13, człowieku wychowanym w Polsce. Przypomnijmy, że w tematyce motoryzacyjnej Polska jest światową potęgą na takich obszarach jak kręcenie liczników czy sumaryczna ilość kilometrów przejechanych na oleju opałowym, ale to z pewnością nie są tematy, które mogą porwać miliony widzów na całym świecie.

NAS Analytics TAG

Aby porwać tłumy, trzeba pokazać im coś porywającego. Stunterowi13 ta sztuka udała się. Oglądalności jego przejazdu nie mogą równać się ani filmy z wypadków Roberta Kubicy, ani klipy ekip i zawodników MotoGP. Gratulujemy!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę