tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Klip ze Stunterem13 hitem Internetu

Klip ze Stunterem13 hitem Internetu

Autor: Lovtza 2014.06.05, 12:19 3 Drukuj

Blisko 20 milionów wyświetleń na serwisie YouToube! Myślicie, że mowa o nowym teledysku Rihanny, albo zapisie wizyty obcej cywilizacji? Nie, mowa o naszym Stunterze13, człowieku wychowanym w Polsce. Przypomnijmy, że w tematyce motoryzacyjnej Polska jest światową potęgą na takich obszarach jak kręcenie liczników czy sumaryczna ilość kilometrów przejechanych na oleju opałowym, ale to z pewnością nie są tematy, które mogą porwać miliony widzów na całym świecie.

Aby porwać tłumy, trzeba pokazać im coś porywającego. Stunterowi13 ta sztuka udała się. Oglądalności jego przejazdu nie mogą równać się ani filmy z wypadków Roberta Kubicy, ani klipy ekip i zawodników MotoGP. Gratulujemy!

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę