tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Klip ze Stunterem13 hitem Internetu
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Klip ze Stunterem13 hitem Internetu

Autor: Lovtza 2014.06.05, 12:19 3 Drukuj

Blisko 20 milionów wyświetleń na serwisie YouToube! Myślicie, że mowa o nowym teledysku Rihanny, albo zapisie wizyty obcej cywilizacji? Nie, mowa o naszym Stunterze13, człowieku wychowanym w Polsce. Przypomnijmy, że w tematyce motoryzacyjnej Polska jest światową potęgą na takich obszarach jak kręcenie liczników czy sumaryczna ilość kilometrów przejechanych na oleju opałowym, ale to z pewnością nie są tematy, które mogą porwać miliony widzów na całym świecie.

NAS Analytics TAG

Aby porwać tłumy, trzeba pokazać im coś porywającego. Stunterowi13 ta sztuka udała się. Oglądalności jego przejazdu nie mogą równać się ani filmy z wypadków Roberta Kubicy, ani klipy ekip i zawodników MotoGP. Gratulujemy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr