tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunter13 trenuje cały rok Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stunter13 trenuje cały rok

Autor: Beavis 2015.02.17, 15:30 1 Drukuj

Najlepszy zawodnik stuntu w kraju nie odpuszcza nawet zimą, co jakiś czas publikując dla swoich fanów filmy z treningów. Mamy dla Was jeden z takich filmów.

Fakt, zimę w tym roku ciężko nazywać zimą, ale nadal nie są to idealne warunki do jazdy motocyklem. Stunter13, najbardziej utytułowany polski stunter i bez wątpienia jeden z lepszych na świecie, nie odpuszcza nawet przy temperaturach bliskich zeru stopni Celsjusza. Na profilu w mediach społecznościowych Stunter13 umieścił krótki film z treningu, gdzie składa w całość serię popisowych combo. Jak zawsze w przypadku Stuntera13, aż miło popatrzeć:

~~~~~------~~~~~

Od zeszłego roku Stunter13 wspierany jest przez Yamahę. Już wcześniej publikowaliśmy film z jego treningów na popularnym w Polsce modelu MT-07. Rafał brał udział także w akcjach promocyjnych przy okazji premiery MT-07 Moto Cage.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:... 17/02/2015 12:45

yyyyyyyyyy... Kawasaki!?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę