tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha MT-07 Moto Cage by Stunter13!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha MT-07 Moto Cage by Stunter13!

Autor: Lovtza 2014.09.30, 18:38 Drukuj

O tym, że Yamaha MT-07 jest świetnym motocyklem do zabawy wiadomo od chwili premiery tego motocykla. Na sezon 2015 Yamaha postanowiła uczynić ją jeszcze lepiej przystosowaną do cieszenia się jazdą. Ulicznego łobuza spod znaku MT wyróżnić mają takie detale jak dodatkowe gmole, osłony chłodnicy, specjalne siedzenie dla pasażera, osłony na ręce, mini owiewka nad lampą no i oczywiście odpowiednie, krwiste malowanie wraz ze specjalnymi okleinami. Motocykl od strony silnikowej, czy zawieszeniowej nie różni się od standardowego MT-07.

Jak ciekawostkę możemy dodać, że kierowcą w klipie promocyjnym MT-07 MotoCage był nie kto inny jak doskonale znany polskim motocyklistom Stunter13

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę