tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha MT-07 Moto Cage by Stunter13!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha MT-07 Moto Cage by Stunter13!

Autor: Lovtza 2014.09.30, 18:38 Drukuj

O tym, że Yamaha MT-07 jest świetnym motocyklem do zabawy wiadomo od chwili premiery tego motocykla. Na sezon 2015 Yamaha postanowiła uczynić ją jeszcze lepiej przystosowaną do cieszenia się jazdą. Ulicznego łobuza spod znaku MT wyróżnić mają takie detale jak dodatkowe gmole, osłony chłodnicy, specjalne siedzenie dla pasażera, osłony na ręce, mini owiewka nad lampą no i oczywiście odpowiednie, krwiste malowanie wraz ze specjalnymi okleinami. Motocykl od strony silnikowej, czy zawieszeniowej nie różni się od standardowego MT-07.

NAS Analytics TAG

Jak ciekawostkę możemy dodać, że kierowcą w klipie promocyjnym MT-07 MotoCage był nie kto inny jak doskonale znany polskim motocyklistom Stunter13

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr