tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kierowcy skuterów atakują samochód nożami po wypadku NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kierowcy skuterów atakują samochód nożami po wypadku

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.04.14, 13:23 19 Drukuj

Wszyscy bardzo dobrze pamiętamy przypadek Range Rovera, kiedy to furia na drodze wkroczyła na zupełnie nowy poziom. Więc skoro już jesteśmy zaznajomieni z ekstremalnymi przypadkami Road Rage, to zobaczcie, co się dzieje, kiedy kierowca samochodu nie zauważy skuterów, które w efekcie w niego wjadą. Rzecz dzieje się w Azji, a kierowcy skuterów nie są staruszkami, które wracają z targu rybnego. W ruch idą noże, robi się prawdziwa uliczna walka. I kiedy już myślisz, że chłopaki odpuszczają, oni dopiero się rozkręcają.

NAS Analytics TAG

Kierowca samochodu przepuścił jadące skutery, ale po prostu mógł nie zauważyć (stojąca kolumna samochodów), że jadą za nimi kolejni. Efekt widzicie na filmie, ale reakcja gangu (tak ich nazywają niektóre media...) jest jednak bardzo mocno przesadzona. Oceńcie sami.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 13
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę