tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jadąc motocyklem skup się! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jadąc motocyklem skup się!

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.04.13, 09:20 3 Drukuj

Motocyklowy gapcio...

Ten moment, kiedy nagrywasz film na Youtube i chcesz ze swoimi widzami podzielić się głęboką myślą i zacną metaforą, ale tracisz na chwilę koncentrację i wjeżdżasz w samochód przed tobą (który nie do końca wiadomo, czy miał sprawne światła stopu, zobaczcie sami i oceńcie).

NAS Analytics TAG

Dokładnie taka sytuacja jest chyba najgorszym koszmarem motocyklistów i nie tylko. Jedziesz sobie spokojnie i tracisz koncentrację na dosłownię chwilę, pojazd przed tobą zwalnia, zatrzymuje się, a ty nie masz już czasu na reakcję i... wypadek. Prędkość była może nie za duża, ale nie była też super niewielka. Mamy nadzieję, że gość wyszedł z tego cało, bo nie miał żadnej odzieży ochronnej, a zderzenie z taką prędkością z powodzeniem może połamać kości.

Krótko mówiąc, wsiadając na motocykl zabieraj ze sobą głowę...

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę