tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki Ninja 300 2013 - młodzieżowy zawrót głowy NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

Kawasaki Ninja 300 2013 - młodzieżowy zawrót głowy

Autor: Łukasz „Boczo” Tomanek 2012.09.05, 14:27 9 Drukuj

Kawasaki jest na fali rozwiewania spekulacji i wątpliwości. Niedawno zastanawialiśmy się nad nowym, małolitrażowym motocyklem, a dziś już wiemy, że będzie on nazywał się Ninja 300. Jeśli chodzi o wygląd, motocykl zdecydowanie prezentuje się ładnie i ma ten sam design, co odświeżona 250-tka. Ale nie to jest najważniejsze. Dwucylindrowy, rzędowy silnik będzie rozwijał całkiem poważne 39 KM oraz 27 Nm, co przy masie 172 kg (174 kg z ABS) zapewni bardzo rozrywkową eksploatację.

Teraz najlepsze – Ninja 300 będzie wyposażony w sprzęgło antyhoppingowe. Można się zastanawiać dlaczego? Aby motocykl był bezpieczniejszy i lepiej przystosowany dla początkujących. Mechanizm zadba o młodych, którzy dopiero uczą się poprawnych redukcji i zminimalizuje ryzyko zablokowania tylnego koła. Warto także odnotować, że sprzęgło będzie miało mechanizm wspomagający, który zmniejszy o 25% siłę konieczną do jego obsługi. Zerknijcie na wykres mocy. Ninja 300 wygląda niemal identycznie jak 250-tka, ale wszystkiego jest więcej. Nie ma wątpliwości, że technicznie trzysetka jest znacznie lepsza. Czy zatem szykuje się nam hit? Tradycyjnie, wszystko zależy od ceny.

Ninja 300
sprzeglo antyhoppingowe
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę