tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kask HJC R-PHA-11 w malowaniu GHOST Call of Duty
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kask HJC R-PHA-11 w malowaniu GHOST Call of Duty

Autor: Informacja prasowa 2022.09.30, 15:46 Drukuj

Marka HJC słynie z tego, że co najmniej kilka razy w roku wypuszcza na rynek nowe, nietypowe malowania swoich kasków. Bardzo często są to kaski, których malowania powstały w kooperacji z mocno osadzonymi w kulturze twórcami komiksów, czy bajek.

Gratka dla graczy

NAS Analytics TAG

W portfolio HJC znalazły się do tej pory kooperacje z Marvelem, DC Comics, czy takie nawiązujące do wielkich produkcji filmów animowanych jak Minionki, Potwory i Spółka oraz Jak wytresować smoka. Tym razem koreański producent postanowił złożyć hołd graczom, wypuszczając na rynek nowe malowanie kasku HJC RPHA-11 nawiązujące do jednej z najpopularniejszych gier na świecie - Call of Duty.

Nowe malowanie kasku HJC RPHA-11

Malowanie nosi nazwę GHOST i po prostu nie da się przejść obok niego obojętnie. W górnej części kasku znalazła się charakterystyczna czaszka, a cała grafika nawiązuje do międzynarodowej elitarnej organizacji wojskowej Task Force 141, występującej w wielu edycjach gry. Co ważne, to kask wydany przez HJC w limitowanej edycji, warto więc nie czekać z zakupem. Możliwe bowiem, że po wyprzedaniu tego malowania, nie pojawi się już jego reedycja.

HJC RPHA-11 - wysoka, sportowa półka

Kaski serii HJC RPHA-11 są przeznaczone do jazdy sportowej, głównie ze względu na ich aerodynamiczną skorupę oraz rozbudowaną, wielokanałową wentylację. Ich skorupa, nazwana Premium Integrated Matrix (P.I.M Plus), stworzona jest aż z sześciu warstw ułożonych tak, by kask był jednocześnie lekki i bardzo wytrzymały na wstrząsy. Są to kolejno: włókno szklane, włókno organiczne, włókno węglowe, hybryda włókna szklanego i węglowego, włókno aramidowe, włókno szklane.

Kaski serii HJC RPHA-11 słyną również z szerokiego pola widzenia, które zapewnia spory wizjer. Poziom bezpieczeństwa podnoszą odblaskowe wstawki na spodniej części kasku i system awaryjnego uwalniania poduszek policzkowych dla bezpiecznego i szybkiego zdejmowania kasku w sytuacjach kryzysowych. Kask, jak zdecydowana większość sportowych modeli, ma również najbezpieczniejsze zapięcie DD.

HJC - o firmie

Celem HJC jest dostarczanie wysokiej jakości, wygodnych i przystępnych cenowo kasków dla motocyklistów na całym świecie. Bezpośrednim wynikiem tej misji jest fakt, że od 1992 roku HJC utrzymuje pozycję lidera wśród producentów kasków. Co ważniejsze, motocykliści na całym świecie wybierają HJC jako swoją markę numer 1.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr