tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kask HJC C80 - jeden kask, nieskończenie wiele możliwości
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kask HJC C80 - jeden kask, nieskończenie wiele możliwości

Autor: Informacja prasowa 2021.09.13, 13:10 Drukuj

HJC C80 to dwa kaski w jednym. To jeden z nielicznych takich kasków na rynku. Po zamontowaniu daszka i zdjęciu szyby jest idealną propozycją na offroad, a dzięki opływowemu kształtowi i otwieranej szczęce świetnie sprawdzi się na szosie. Czegoś takiego jeszcze nie było!

Kask C80 Dual Sport Modular jest absolutnie wyjątkowy. Nowy model daje wiele opcji konfiguracji - ma otwieraną szczękę, blendę i demontowany daszek oraz szybę wizjera. Zaprojektowano go zarówno do jazdy terenowej, jak i szosowej.

NAS Analytics TAG

Najlepsze rozwiązania na każde warunki

Kask jest wykonany z zaawansowanej poliwęglanowej skorupy kompozytowej, która zapewnia lekkość, doskonałe dopasowanie i komfort, dzięki temu, że została zaprojektowana przy pomocy zaawansowanej technologii CAD. Występuje w aż 6 rozmiarach - od XS do XXL.

C80 ma szeroki, odporny na zarysowania wizjer z nieparującą powłoką pinlock i łatwą w użyciu wewnętrzną blendę przeciwsłoneczną. Także nic nie ogranicza widoczności w czasie jazdy w każdym terenie. Szybę można szybko i sprawnie wymienić, dzięki mechanizmowi QuickSlide.

Niebanalne wnętrze

Kask jest też świetnie wentylowany. System ACS (Advanced Channeling Ventilation System) zapewnia optymalny przepływ powietrza, zmniejsza nadmierną wilgoć i utrzymuje komfort termiczny w czasie jazdy. Duże, łatwo dostępne otwory wentylacyjne (górny i dolny) zapewniają dobre chłodzenie, nawet w gorące dni. Stopień ich otwarcia można w prosty sposób regulować nawet w rękawicach.

Warto dodać, że specjalny układ wnętrza pozwala na jazdę w okularach oraz zamontowanie interkomu smart HJC.

HJC - o firmie

Celem HJC jest dostarczanie wysokiej jakości, wygodnych i przystępnych cenowo kasków dla motocyklistów na całym świecie. Bezpośrednim wynikiem tej misji jest fakt, że HJC utrzymuje pozycję lidera wśród producentów kasków. Co ważniejsze, motocykliści na całym świecie wybierają HJC jako swoją markę numer 1.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę