tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM zacieśnia współpracę z CFMoto - tak będzie wyglądało MT800
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM zacieśnia współpracę z CFMoto - tak będzie wyglądało MT800

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.11.26, 15:36 Drukuj

W sieci pojawiły się wizualizacje patentowe CFMoto MT800 - motocykla klasy adventure bazującego na KTM 790 Adventure.

Zdjęcia szpiegowskie CFMoto MT800 pokazywaliśmy wam już w październiku. Teraz w portalu Bike Social pojawiły się wizualizacje patentowe nowego motocykla stworzonego przy współpracy z austriackim KTM. Wizualizacje potwierdzają, że motocykl będzie dzielił silnik i ramę z KTM 790 Adventure, ale jego wygląd został stworzony od podstaw. Motocykl będzie miał również zupełnie nowy wahacz, a z przodu możemy spodziewać się zawieszenia upside-down od WP.

NAS Analytics TAG

Za wygląd MT800 najprawdopodobniej będzie odpowiedzialne studio Kiska Design, którego 50% udziałów należy do KTM AG. Produkcja MT800 ma ruszyć w pierwszym kwartale 2021 roku, więc wkrótce powinniśmy ujrzeć finalny produkt.

W pierwszej połowie 2021 roku powinna ruszyć fabryka w Hangzhou. Producenci zapowiedzieli, że początkowa przepustowość fabryki ma wynosić 50 000 sztuk i w przyszłości się zwiększy. Wyjadą z niej takie modele jak Duke, Adventure i Supermoto T przeznaczone na rynek chiński. Oprócz tego CFMoto zwiększyło swoje udziały w Pierer Mobility AG do 2,05%. Transakcja ma być dopięta jeszcze w grudniu tego roku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia

cfmoto-mt800-1

cfmoto-mt800-5

cfmoto-mt800-2

cfmoto-mt800-3

cfmoto-mt800-4

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę