tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 1290 Super Duke R 2017 - kilka kosmetycznych zmian
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM 1290 Super Duke R 2017 - kilka kosmetycznych zmian

Autor: Beavis 2016.05.24, 09:38 Drukuj

Szpiegowskie zdjęcie potwierdzają, że Super Duke R otrzyma kilka zmian na nadchodzący sezon.

Wraz z koniecznością spełniania norm emisji spalin Euro 4 od przyszłego roku, KTM musi wprowadzić kilka zmian w modelu 1290 Super Duke R. Obecny od trzech lat na rynku w niezmienionej formie Super Duke najprawdopodobniej dostanie nowinki z prezentowanego w tym sezonie Super Duke’a GT. GT już teraz przecież spełnia unijne normy. Zmiany mają dotknąć głowicę oraz układ wydechowy, jednak bez większego wpływu na moc maksymalną i przebieg krzywej momentu.

NAS Analytics TAG

Co jeszcze? Szpiegowskie fotki sugerują nową przednią lampę, która wygląda paskudniej od poprzedniej (tak, to możliwe). Oświetlenie z przodu i z tyłu ma zostać wykonane w technologii LED. Najprawdopodobniej pojawi się także nowy zestaw przyrządów z kolorowym wyświetlaczem TFT. I znów wracamy do Super Duke’a GT.

W standardzie "R-ka" ma posiadać także MSC, nie wiadomo co z aktywnym zawieszeniem (możliwe, że zostanie one zarezerwowane dla modelu GT). Dodatkowo mieniono nieco boczne panele.

Pointa: odświeżony Super Duke R zostanie zbliżony do nieco bardziej aktualnego modelu GT. Więcej szczegółów poznamy na pewno jeszcze w tym roku.

Źródło: Visordown

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr