tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 1290 Super Duke GT - zdjcie szpiegowskie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM 1290 Super Duke GT - zdjcie szpiegowskie

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2015.05.14, 15:04 3 Drukuj

Nie często widuje się zdjęcia szpiegowskie, na których motocykl jedzie na gumie.

NAS Analytics TAG

KTM jakiś czas temu poinformował, że w drodze jest turystyczna odmiana Super Księcia. Trochę się zaczęliśmy zastanawiać, po co, ale z drugiej strony może ktoś chce mieć po prostu SD w turystycznej wersji, nie modele z serii Adventure. Tak więc w sieci ukazało się właśnie "zdjęcie szpiegowskie" KTM 1290 Super Duke GT... na gumie. To raczej niezbyt częsty widok, ale nie narzekamy. Mamy nieco przemodelowany przód, szybę (dość wysoką) oraz lekko zmodyfikowane panele boczne, które teraz bardzo przypominają te z Super Adventure. Rama, koła, hamulce i zawieszenie wydają się być identyczne jak w wersji R. Ale teraz problem. Jakie będzie miejsce GT w rodzinie KTM? SMT już nie ma, 990 Supermoto też nie, ale trudno do końca powiedzieć, że GT będzie sukcesorem tych sprzętów. Nowy KTM przywodzi nam na myśl bardziej motocykle takie jak Yamaha FZ1S czy Bandit 1250N. Koniecznie dajcie nam znać, co o tym sądzicie.

Mamy nadzieję, że KTM wymienia linię 990 na 1290. A to może oznaczać, że Adventure, R i GT to nie koniec. Tak, też myślimy teraz o najbardziej niemądrym supermoto wszech czasów...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr