tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ju wiosna! Prognoza pogody i motocyklowe inspiracje na najbliszy weekend!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ju wiosna! Prognoza pogody i motocyklowe inspiracje na najbliszy weekend!

Autor: Raff 2019.03.22, 12:44 Drukuj

Najbliższy weekend zapowiada się wyjątkowo motocyklowo! Warto wybrać się na przejażdżkę by odświeżyć sobie nawyki i przypomnieć jak piękna może być jazda motocyklem. Ale uwaga! Policja zapowiedziała wzmożone kontrole!

Choć do gorących dni jeszcze bardzo daleko, wiosna sprawiła nam miłą niespodziankę w postaci kilku cieplejszych dni, które warto wykorzystać na odbudowanie nawyków, rozruszanie zastałych mięśni i przesmarowanie motocyklowej mechaniki.

NAS Analytics TAG

Najlepiej zapowiada się sobota - w niektórych częściach kraju temperatura może osiągnąć nawet 20 stopni! Najcieplej będzie na południu kraju - to dobra wskazówka na temat ewentualnego celu wycieczki! W niedzielę trochę się ochłodzi, maksymalna temperatura nie przekroczy 14 stopni, mogą zdarzyć się niewielkie opady deszczu.

Zobacz 12 najlepszych tras motocyklowych w Polsce!

Podczas wiosennej euforii łatwo dać się ponieść ułańskiej fantazji na drodze. To niestety może sporo kosztować - policja od dziś prowadzi zaostrzone kontrole prędkości, także kaskadowe. Warto o tym pamiętać i nie przesadzać z prędkością.

Przed wyjazdem zadbaj także o odpowiedni stan techniczny motocykla - sprawdź czy działają światła, czy w oponach jest odpowiednie ciśnienie i czy poziom płynów jest w normie.

Zobacz 5 fajnych tras motocyklowych wokół komina!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr