tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Goose: Wingman of the Road - motocyklowy namiot dla zdeklarowanych singli
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Goose: Wingman of the Road - motocyklowy namiot dla zdeklarowanych singli

Autor: Janusz Bbenek 2019.03.23, 15:39 4 Drukuj

Przedstawiany dziś produkt jest znacznie sprytniejszy i bardziej kompaktowy, niż jego przydługa nazwa. Goose: Wingman of the Road to nie tylko jednoosobowy namiot, ale cały system kempingowy, w dodatku wykonany z dużym smakiem.

Motocykliści mają często spory kłopot z doborem właściwego namiotu na swoje wyjazdy. Standardowe modele stworzone z myślą o przewożeniu autem bywają duże, ciężkie i nieporęczne. Z pomocą przychodzą namioty dla rowerzystów i turystów pieszych. Te jednak nie mają przewidzianej dodatkowej przestrzeni na obszerną odzież, kask, buty i inne akcesoria niezbędne motocykliście.

NAS Analytics TAG

Jednym z ciekawych produktów, dedykowanych motocyklowym turystom, jest Goose: Wingman of the Road, którego nieco staroświecki design opracowano z myślą o klasycznych maszynach. W sferze rozwiązań jest to jednak projekt jak najbardziej współczesny i dokładnie przemyślany.

Główna część namiotu wykonana jest z grubego, "postarzanego" i zaimpregnowanego płótna, które wedle zapewnień producenta jest wodoodporne. Ścianki zewnętrzne są podnoszone, a pod nimi znajduje się rozpinana warstwa z siatki, która pozwala na noclegi z przewiewem, ale bez towarzystwa owadów. Jedno z podnoszonych skrzydeł namiotu jest szersze i tworzy specjalny daszek, mocowany do motocykla i tworzący rodzaj werandy przed wejściem. Dodatkowe daszki z materiału przewidziano po bokach namiotu. Cała konstrukcja trzyma się na lekkim stelażu z aluminiowych rurek.

Podłoga z grubego PVC jest zintegrowana z piankowym materacem, którego pokrycie zawiera także śpiwór (elementy wyjmowane do prania). Całość zapakowana jest w obszerny kawałek impregnowanego płótna, który służyć może również jako koc piknikowy. Goose: Wingman of the Road to produkt dla indywidualistów - jest jednoosobowy i przystosowany do przewożenia na miejscu pasażera. Po spakowaniu ma długość 63 cm, nie wystaje więc zbytnio po obu stronach kanapy.

Korzystając z tego typu namiotów, ustawianych obok motocykla, warto mieć zawsze przy sobie szeroką podkładkę pod boczną stopkę, która w razie trafienia na miękki grunt zapobiegnie przewróceniu maszyny na jej śpiącego właściciela.

Zestaw Goose: Wingman of the Road można zamówić bezpośrednio na stronie producenta. Nie jest jednak tani - jego koszt to 310 funtów, czyli prawie 1600 zł.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr