tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jonathan Rea bez szans na tytu sportowca roku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jonathan Rea bez szans na tytu sportowca roku

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.12.02, 11:19 Drukuj

Pomimo zdobycia tytułu mistrza świata, Jonathan Rea nie ma szans zostać brytyjskim sportowcem roku.

Już wkrótce finał plebiscytu BBC Sports Personality of the Year, który jest najbardziej prestiżowym wydarzeniem tego typu w Wielkiej Brytanii. Pomimo kolejnego tytułu mistrzowskiego, Jonathan Rea nie znalazł się w gronie finalistów. Najlepszy wynik Irlandczyka to drugie miejsce zdobyte w BBC SPOTY w 2017 roku, co wywołało spory szum medialny.

NAS Analytics TAG

Pomimo, że wyścigi motocyklowe w Wielkiej Brytanii mają długą tradycję, to od 1954 roku, w plebiscycie BBC na podium stanęło tylko trzech motocyklistów. Oprócz Jonathana Rea byli to John Surtees i Barry Sheene. W 2007 roku, tuż za podium znalazł się James Toseland.

W tym roku o tytuł powalczą Lewis Hamilton, którego nie trzeba przedstawiać, Ronnie O'Sullivan (snooker), Stuart Broad (krykiet), Hollie Doyle (jeździectwo), Tyson Fury (boks) oraz Jordan Henderson (piłka nożna).

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr