tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jonathan Rea BEZ PRAWA JAZDY NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jonathan Rea BEZ PRAWA JAZDY

Autor: Jarek Benito Czech 2018.10.04, 10:23 4 Drukuj

Czterokrotny już Mistrz Świata WorldSBK i żywa legenda wyścigowa nie ma prawa jazdy na motocykl. Myślicie, że zdałby egzamin? Ciekawe czy w Polsce zdałby teoretyczny… HAHA

Tak, to prawda. Jonathan Rea, zawodnik Kawasaki Racing Team w Mistrzostwach Świata Superbikeów nie posiada prawa jazdy na motocykl i nigdy go nie miał. Powód jest dość prozaiczny. Nie miał czasu na kurs i egzamin, a jeździ tylko po torach, głównie asfaltowych, lecz off road nie jest mu obcy.

Teraz, gdy ma 31 lat na karku, myśli o wygospodarowaniu odrobiny czasu, by po zdobyciu uprawnień kategorii A, wsiąść na klasyczny motocykl i udać się w przyjemną podróż z żoną na plecaku. Kto się będzie opiekował dziećmi? Może dziadek John?

Prawdę mówiąc, kiedy już tytuł ma w kieszeni, mógłby zrobić sobie wakacje od ścigania, zrobić to prawko i umożliwić wygrać kilka wyścigów kolegom z toru😊

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę