Jest impreza - Nowy Targ - dni otwarte Inter Motors

Autor: Informacja prasowa 2017.08.10, 10:37 Drukuj

Już w ten weekend w Inter Motors w Nowym Targu odbędą się dni otwarte, podczas których nie zabraknie muzyki, grilla, doskonałej motocyklowej atmosfery i oczywiście rabatów.

Tym razem w Inter Motors Nowy Targ otrzymacie aż 15% rabatu na nową kolekcję. Ale to nie wszystko bo będzie również Centrum Testowe Kasków. To okazja, aby w czasie jazdy przetestować jeden z wielu kasków dostępnych w Inter Motors. Atrakcją będzie również możliwość przebadania swojego motocykla komputerem diagnostycznym firmy Texa oraz konsultacje z mechanikiem. Dlatego, jeżeli podczas długiego weekendu będziesz kręcić się motocyklem w okolicach Nowego Targu, to zajedź do nas koniecznie. Zapraszamy!

Kiedy?

- w sobotę 12 sierpnia godz. 9.00-17.00

- w niedzielę 13 sierpnia godz. 10.00-17.00

Gdzie?

Inter Motors Nowy Targ

ul. Kolejowa 169 (obok stacji paliw Huzar)

tel. (18) 261 17 20

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę