tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jeden zakrt, stu idiotw - czyli smutny rekord obwodnicy Bielska-Biaej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jeden zakrt, stu idiotw - czyli smutny rekord obwodnicy Bielska-Biaej

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.08, 11:47 1 Drukuj

Gwiazda polskich zakrętów pobiła niechlubny rekord, jeśli chodzi o statystyki zdarzeń drogowych. Bariery energochłonne mają tam ciężki żywot przez uśpioną czujność kierowców i ułańską fantazję motocyklistów.

Choć miejsce to jest oznakowane, jak przystało na niebezpieczny fragment drogi, to seria występujących wcześniej łagodnych łuków, że czujność kierujących jest skutecznie usypiana, a ograniczenie do 80 km/h - ignorowane. W kwietniu pojawiły się pierwsze informacje o tym, że "zakręt idiotów" wreszcie zostanie przebudowany. Do tego czasu będzie dochodziło do takich sytuacji, jak ta z końca października, w której ucierpiało dwóch motocyklistów.
W dniu 5 listopada doszło w tym miejscu do setnego w tym roku wypadku, co daje średnią jednego zdarzenia drogowego co trzy dni. To "lepszy" wynik niż w zeszłym roku, gdzie na setną stłuczkę trzeba było czekać do 11 listopada. Setną ofiarą padła kobieta i jej skoda. Laureatka otrzymała nawet pamiątkową ramkę od portalu Bielskie Drogi. Miejcie się więc na baczności korzystając z obwodnicy Bielska-Białej.

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr