tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jakub Radczak zaprezentuje się podczas Battle Royale NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jakub Radczak zaprezentuje się podczas Battle Royale

Autor: Dawid Stolicki 2014.07.18, 11:48 Drukuj

Mamy nie lada gratkę dla wszystkich fanów stuntu i wyścigów równoległych samochodów i motocykli. Otóż 23-24 sierpnia w Białej Podlaskiej odbędzie się impreza o nazwie Battle Royale, podczas której zawodnicy ścigać się będą na dystansie 1 mili (1609m). Wśród zapewnianych przez organizatora atrakcji obędzie się także pokaz stuntu w wykonaniu Kuby Radczaka, któremy mamy przyjemność patronować.

Kuba swoją przygodę ze stuntem rozpoczął w 2006 roku. Od tamtej pory regularnie ćwiczy jazdę na gumie, dokładając do niej kolejne wyczesane ewolucje. Między treningami, 22-letni mieszkaniec Zamościa daje pokazy, występuje w reklamach i teledyskach oraz aktywnie działa na fejsie. Jeżeli macie ochotę zobaczyć wyczyny Kuby na żywo, możecie go odwiedzić na jednej z jego treningowych miejscówek - na prakingu przed budynkiem Targi Lublin, bądź placu w miejscowości Sitaniec k. Zamościa.

NAS Analytics TAG

Więcej informacji o Kubie znajdziecie na jego profilu na Facebooku oraz na stronie internetowej. Od niedawna możecie go również śledzić na Instagramie.

Sponsorzy:

  • G-SHOCK Polska
  • Motona
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę