tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jaki ojciec, taki syn - trening 9-letniego adepta motocrossu NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jaki ojciec, taki syn - trening 9-letniego adepta motocrossu

Autor: Janusz Bębenek 2019.07.05, 10:06 Drukuj

Huckson Deegan to 9-letni syn Briana Deegana, amerykańskiej gwiazdy motocrossu i FMX. Jego umiejętności już na tym etapie wskazują, że pójdzie w ślady ojca i w niedługim czasie dorówna mu umiejętnościami.

Dzieci znanych rodziców nie mają wbrew pozorom łatwego startu kariery, przynajmniej nie do końca. Wieczne porównywanie, wielkie oczekiwania i niesamowita presja towarzyszą im od początku. Z drugiej strony olbrzymia wiedza rodziców, otwarte podejście, dostęp do środków i kontakty z właściwymi ludźmi - to jest jak los na loterii.

NAS Analytics TAG

Na filmie możemy zobaczyć wspólny trening Briana Deegana, znanego zawodnika Freestyle MX, zwycięzcę World Rally Cross i jego syna, 9-letniego Hucksona na prywatnym torze, należącym do rodziny. Chłopiec bardzo płynnie opanowuje kolejne elementy, także skoki - zaczynają się od ok. 7:20.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę