tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak suszyć buty motocyklowe i odzież motocyklową po deszczu?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak suszyć buty motocyklowe i odzież motocyklową po deszczu?

Autor: Redakcja 2020.11.04, 13:11 2 Drukuj

Jesień to wredna pora roku dla motocyklistów. Nieprzewidziane opady, chłód, oraz temperatury uniemożliwiające szybkie i sprawne suszenie butów czy rękawic utrudniają codzienne dojazdy. Na szczęście żyjemy w XXI w i na pomoc przychodzi zaawansowana technologia.

Ale wszystko po kolei: mokre ubrania, buty czy rękawice eksploatowane późną jesienią to niemal pewne wyziębienie i choroba. Szczególnie wobec pandemii zwiększanie ryzyka zachorowań to proszenie się o kłopoty. Kiedy wrócicie do domu mokrzy, możecie pójść dwiema drogami: próbować wysuszyć mokre obuwie suszarką do włosów żony, narażając się na pewną awanturę domową lub odwiedzić sklep.scigacz.pl (sklep.scigacz.pl) i dokonać zakupu Shoefresh - suszarki z ozonatorem.

NAS Analytics TAG
ShoeFresh buty motocyklowe       

ShoeFresh

Urządzenie do suszenia i dezynfekcji butów, kasków i rękawic

kup5

W jaki sposób Shoefresh działa? Idea jest prosta: urządzenie wyposażono w dwie dysze, na których możemy umieścić buty, rękawice, kask lub ubranie i uruchomić jeden z kilku trybów suszenia, ozonowania lub suszenia z ozonowaniem. Urządzenie jest bezpieczne dla otoczenia, nie potrzebuje żadnych dodatkowych środków (płynów eksploatacyjnych, wkładów, worków itp.) i po skończonej operacji trwającej do 40 minut samoczynnie się wyłączy. Ozonowanie to technologia zabijająca wszelkie grzyby i drobnoustroje, które w warunkach wilgotnych rozwijają się w naszej odzieży. To dzięki temu, buty po ozonowaniu nie śmierdzą. Co ciekawe, Shoefresh może być wykorzystany cały rok: do konserwacji butów narciarskich, obuwia sportowego, codziennego, wszelkich rękawic czy kasków. Zatem dokonując zakupu przyczyniasz się do poprawy komfortu i higieny całej rodziny.

Shoefresh znajdziecie w linku - mimo, że cena wyjściowa wydaje się zaporowa, aktualnie jest w promocji. Dodatkowo warto zastanowić się, czy zauważalnie tańsze zamienniki sprawdzą się w warunkach intensywnej eksploatacji tak samo dobrze - prezentowane urządzenie sprzedawaliśmy wypożyczalniom sprzętu narciarskiego, grupom motocyklowym a także zawodnikom sportowym. Przez kilka lat mieliśmy zaledwie jedną reklamację, ale produkt został szybko wymieniony na fabrycznie nowy. Zatem śmiało możemy założyć, że otrzymujecie dożywotnie urządzenie odmieniające życie Wasze i Waszej rodziny!

Cechy produktu:

 • za pomocą ciepłego powietrza suszy od wewnątrz buty, kaski i rękawice
 • dezynfekuje ozonem i pozbawia przykrego zapachu
 • możliwość doboru programów do własnych potrzeb, np. samo suszenie lub samo ozonowanie
 • bardzo łatwa obsługa, urządzenie samo się włącza i wyłącza
 • likwiduje bakterie i grzyby, pomaga zwalczyć problemy ze stopami
 • przydatne cały rok - dezynfekuje obuwie codzienne i sportowe
 • wysoka jakość wykonania
 • gwarancja 12 miesięcy

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami pod adresem sklep@scigacz.pl lub telefonem 510 177 520 lub odwiedź nasz sklep stacjonarny w Warszawie przy ulicy Konduktorskiej 4 m 1

Urządzenie ShoeFresh możecie kupić bezpośrednio w sklepie Ścigacza.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

  NAS Analytics TAG
  na górę