tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Załóż to koniecznie, jeżeli jeszcze jeździsz motocyklem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Załóż to koniecznie, jeżeli jeszcze jeździsz motocyklem

Autor: Redakcja 2020.11.03, 09:59 Drukuj

Jesień to pora roku, która przed motocyklistą stawia szereg wyzwań; z racji szybciej zapadającego zmroku, zmiennych warunków pogodowych i gorszej koncentracji kierowców trzeba więcej przewidywać i założyć, że inni kierowcy zrobią najmniej oczekiwany manewr. Jednak przede wszystkim musimy zadbać o swój komfort termiczny. Jak to zrobić?

Zmiana kurtek czy spodni jest kosztowna a czasem w minimalnym stopniu załatwi sprawę. Rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w bieliznę termoaktywną. W zależności od rodzaju, znajdziemy taką, która latem doskonale odprowadza nadmiar temperatury, oraz taką która jesienią pozwoli na utrzymanie ciepła. My polecamy przede wszystkim produkty marki RedLine, wyposażną w znany z podboju kosmosu materiał zwany Outlast, który w razie potrzeby utrzymuje lub odprowadza ciepło. Sprawdzi się zarówno w upały jaki i chłodniejsze dni.

NAS Analytics TAG

W sklep.scigacz.pl znajdziecie całe spektrum bielizny termoaktywnej:  od skarpetek z membraną wiatrochronną, poprzez nakolanniki, kilka rodzajów kalesonów, koszulki z krótkim i długim rękawem, kołnierz aż po kominiarki. Wybierając odpowiednią konfigurację zachowamy komfort termiczny w najchłodniejsze dni. Dodatkowo wspomniane ubrania będą doskonałe na wczesnojesienne noclegi pod namiotem.

Poruszając temat bielizny termoaktywnej warto wspomnieć, że komfort termiczny jaki uzyskacie sprawi, że z przyjemnością będziecie z niej, a szczególnie koszulek z krótkim rękawem korzystać w trakcie uprawiania sportu lub codziennie w najgorętsze dni!

Jeśli dotychczas zastanawialiście się nad zakupem bielizny termoaktywnej - a jesień to "ostatni dzwonek" - skontaktujcie się z nami (510 177 520), napiszcie maila (sklep@scigacz.pl), z pewnością rozwiejemy Wasz wątpliwości i powalczymy z ceną!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę