tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak dobrać ogumienie do motocykla? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak dobrać ogumienie do motocykla?

Autor: Beavis 2016.09.23, 17:03 Drukuj

Jakie opony do motocykla? Czy zmiana rozmiaru ogumienia ma wpływ na prowadzenie? Czy warto inwestować w sportowe gumy, a jeśli tak to kiedy?

Podczas wypadu na Speed Day przygotowaliśmy dla Was krótką serię poradników dotyczących ogumienia. W pierwszej części odpowiadamy na pytanie, czym kierować się przy doborze gum do motocykla. W kolejnych porozmawiamy o tym jak rozpoznać zużyte opony oraz jak "czytać" oznaczenia opon.

Więcej znajdziecie na naszym kanale w serwisie YouTube:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę