tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak dobrać ogumienie do motocykla?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak dobrać ogumienie do motocykla?

Autor: Beavis 2016.09.23, 17:03 Drukuj

Jakie opony do motocykla? Czy zmiana rozmiaru ogumienia ma wpływ na prowadzenie? Czy warto inwestować w sportowe gumy, a jeśli tak to kiedy?

Podczas wypadu na Speed Day przygotowaliśmy dla Was krótką serię poradników dotyczących ogumienia. W pierwszej części odpowiadamy na pytanie, czym kierować się przy doborze gum do motocykla. W kolejnych porozmawiamy o tym jak rozpoznać zużyte opony oraz jak "czytać" oznaczenia opon.

NAS Analytics TAG

Więcej znajdziecie na naszym kanale w serwisie YouTube:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę