tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Jak "czytać" opony?

Autor: Beavis 2016.10.03, 11:22 1 Drukuj

Jak rozkodować hieroglify na boku opony? Gdzie znaleźć datę produkcji? Dekodujemy oznaczenia producentów dotyczące opon motocyklowych.

W pierwszym odcinku naszej wideo-serii dotyczącej ogumienia zgłębialiśmy temat doboru opon do motocykla. Zasada dobierani ogumienia do potrzeb, z zachowaniem zaleceń producenta, wydaje się logiczna. W drugim odcinku odpowiadamy na pytanie: "jak czytać oznaczenia opon?". To łatwiejsze niż się wydaje:

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę