tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Kiedy opona jest zużyta?

Autor: Beavis 2016.10.20, 13:03 4 Drukuj

Po czym poznajemy, że opona jest zużyta? Czy warto kupować opony o niewiadomym pochodzeniu? Jakie konsekwencje wynikają z poruszania się na zniszczonym ogumieniu?

Kiedy opona jest już zużyta i nadaje się tylko do kosza? O pomoc w przygotowaniu krótkiego wideo-poradnika poprosiliśmy Jacka Molika z Automobilklubu Wielkopolskiego - trenera sportu motocyklowego i organizatora imprez Speed Day. Ogumienie to punkt styku motocykla z podłożem, więc warto zadbać o to, żeby korzystać z opon dobrej jakości. Chociażby dla własnego bezpieczeństwa.

Zdjęcia
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę